Agregaty prądotwórcze i awaryjne agregaty prądotwórcze:

do wypoczynku, hobby i przerw w dostawie prądu

Coraz bardziej aktywne spędzanie wolnego czasu i wzrost liczby ekstremalnych klęsk żywiołowych sprawiają, że uniezależnienie się od stacjonarnych źródeł energii staje się coraz ważniejsze - także w sektorze prywatnym. Rozwiązaniem jest generator prądu, który wykorzystuje silnik spalinowy, aby dostarczyć potrzebną energię elektryczną w dowolnym miejscu i czasie. Nie ma znaczenia, czy chcesz obsługiwać komputer w odległym miejscu na wakacjach, czy potrzebujesz prądu po burzy, aby wypompować piwnicę lub naprawić szkody spowodowane burzą. Idealny do podstawowego zasilania w domu podczas przerw w dostawie prądu.

W naszej ofercie mamy odpowiedni generator prądu do każdego zastosowania, np  do kempingów i przyczep kempingowych, do rzemiosła i rolnictwa, na place budowy, a także do ogrodów i hobbystów.

5 znalezione produkty
numer art. 113346 Duża ilość
205 zł *
numer art. 130932 Mała ilość
3.629 zł *
numer art. 130931 Mała ilość
2.179 zł *
numer art. 130933 Mała ilość
3.315 zł *
numer art. 130930 Mała ilość
1.759 zł *
Korzyści
AL-KO Stromgeneratoren Vorteile | Egal wann und wo

Nieważne kiedy i gdzie

Aktywny wypoczynek i wzrost liczby klęsk żywiołowych sprawiają, że niezależność od stacjonarnych źródeł energii staje się coraz ważniejsza - także w sektorze prywatnym. Rozwiązaniem tego problemu jest generator prądu poza siecią stacjonarną. Taki generator wykorzystuje silnik benzynowy, aby dostarczyć potrzebną energię elektryczną w dowolnym miejscu i czasie.

AL-KO Stromgeneratoren Vorteile | Inverter und Generatoren

Generatory dla każdego

Dzięki generatorom AL-KO możesz korzystać z urządzeń elektrycznych niezależnie od publicznej sieci energetycznej. Nasze generatory wyposażone są w stabilizatory napięcia dzięki którym są idealne zasilania komputerów i tabletów.

Ogólna zasada działania

Po prostu napełnij, włącz i pobieraj energię elektryczną - wszystkie nasze generatory prądu są zasilane benzyną. W zależności od modelu posiadają zbiornik o pojemności 4, 15 lub 25 litrów. Dzięki temu osiągają maksymalną moc 5,5 kW i czas pracy do 14 godzin.

 

W nagłych wypadkach, burzach, podczas pracy na łonie natury, spontanicznych uroczystościach - ciesz się niezależnością z agregatem prądotwórczym AL-KO.

Dodatkowe korzyści:
I Niezależny od sieci energetycznej
I Stabilizacja częstotliwości prądowej
I Kompaktowa budowa
I Nieorganiczne możliwości zastosowań
I Minimalne wymagania konserwacyjne

Jak znaleźć odpowiedni generator dla siebie?

Aby dowiedzieć się, który agregat prądotwórczy odpowiada Twoim potrzebom, pomocne będzie sprawdzenie tabliczki znamionowej odbiornika energii. Obowiązuje następująca zasada: Im wyższa moc podłączonych odbiorników, tym większa musi być moc agregatu.

 

Innym kryterium jest wymagana jakość energii: jeśli do działania wrażliwych urządzeń, takich jak komputery, wymagana jest moc wysokiej jakości czyli generatory inwerterowe, jeśli chcesz obsługiwać tylko źródła światła i maszyny, wystarczy urządzenia ramowe. Agregaty prądotwórcze inwerterowe to urządzenia o szczególnie zaawansowanej technologii: dzięki zmiennym prędkościom silnika i generatora generują ciągłą moc o bardzo precyzyjnym sinusoidalnym napięciu wyjściowym.

Nasze generatory AL-KO:

Generator inwerterowy

Przykłady zastosowania
I Przyczepy kempingowe, Kampery, łodzie
I Urządzenia ogrodnicze
I Komputery, Laptop, Sprzęt Hi-Fi

Przydatne porady
I Kompaktowa budowa, ciche i lekkie
I Przenośne pobierające mało paliwa
I Idelne dla urządzeń wymagających stabilizacji napięcia


Generatory Ramowe

Przykłady zastosowania
I Rolnictwo i rzemiosło
I Urządzenia ogrodnicze
I Place budowy, oświetlenie

Przydatne porady
I Wysoka wytrzymałość i wydajność
I Minimalne wymagania konserwacyjne
I Idealny do obsługi większości narzędzi i oświetlenia

Agregaty prądotwórcze dla każdego zastosowania:

Nasze agregaty prądotwórcze idealnie nadają się do różnych obszarów zastosowań. Jeśli chcesz świętować w na łonie natury lub działkowym ogrodzie, nasze urządzenia zapewnią nastrojowe oświetlenie i niezawodne działanie nagłośnienia. Cechują się kompaktowymi rozmiarami i cichym, mocnym 4-suwowym silnikiem. Oprócz lekkiego generatora inwerterowego o wadze 21 kilogramów, w naszej ofercie znajdują się również różne urządzenia ramowe o maksymalnej wadze 88 kilogramów. Twój wybór zależy od podłączonego odbiornika i pożądanej mocy. Urządzenia takie jak AL-KO 3500 C idealnie nadają się do biwakowania i karawaningu, na placach budowy lub w rolnictwie. Jeśli chcesz zasilić laptopa lub inne wrażliwe urządzenia w energię, zalecamy inwerter.