GENERATOR PGR 2000I INVENTER

Numer produktu: 130933 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Lekki, kompaktowy Inwerter prądotwórczy do małych zadańŁatwy do przenoszenia dzięki wygodnemu uchwytowi.
  • Stabilizacja napięcia - AVR
  • Zamknięta obudowa pozwala na cichą pracę.
  • Doskonala sprawdza się w warunkach kempingowych, piknikowych i w ogrodzie
  • 230 V wtyczka dla łatwego podłączenia.Dzięki technologii inwertorowej możliwe jest podłączenie czułych odbiorników jak komputer , telewizor , wieża HiFi , unika się skoków napięcia.
Gniazda elektryczne - 1 x 230 V , 1 x 12 V (8,3 A )

Dane techniczne

Rodzaj urządzenia Inwerter
Marka AL-KO
Maks. czas pracy w godzinach 5 H
Linia Premium
Waga netto w kg 21 KG
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.