GENERATOR PGR 2500 C

Numer produktu: 130930 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Agregat prądotwórczy ze zbiornikiem paliwa o dużej piojemności i mocnym 4-suwowym silnikiemDuża wydajność elektryczna - tam gdzie nie ma prądu
  • Stabilizacja napięcia - AVR
  • Wspaniale sprawdza się na budowach i ogrodach , a także w organizowaniu wolnego czasu lub na kempingach
  • gniazda elektryczne 2x 230 V , 1x 12 V ( 8,3 A )
  • duży zbiornik paliwa - długie działanie
  • opływająca , masywana rama nośna ułatwiająca transport

Najczęściej kupowane razem

numer art. 130930
1.794,00 zł
Ten produkt
209,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

2.003,00 zł *

Dane techniczne

Waga netto w kg 45 KG
Maks. czas pracy w godzinach 14 H
Linia Comfort
Rodzaj urządzenia Rama urządzenia
Marka AL-KO
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.