GENERATOR PGR 6500C

Numer produktu: 130932 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Agregat prądotwórczy o ekstremalnej wydajności do ciężkiej pracy Podstawa dla wysokiej , stałej pracy i dużej wydajności to gwarancja niezależności w zaopatrzeniu w prąd
  • Doskonałe przeznaczenie na place budów , w ogrodach , przy organizacji czasu wolnego lub na kempingach
  • Stabilizacja napięcia - AVR
  • gniazda elektryczne - 2 x 230 V , 1 x CEE , 1 x 12 V ( 8,3 A)
  • ze starterem linkowym i starter elektryczny
  • opływająca , masywna rama nośna ułatwiająca transport
  • duży , 25-cio litrowy zbiornik paliwa

Najczęściej kupowane razem

numer art. 130932
3.699,00 zł
Ten produkt
209,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

3.908,00 zł *

Stabilizacja napięcia - AVR

Dane techniczne

Linia Comfort
Waga netto w kg 88 KG
Rodzaj urządzenia Rama urządzenia
Marka AL-KO
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.