GLEBOGRYZARKA 7505 VR SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127321 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • . Do małych i dużych powierzchni oraz gleb twardych i luźnych – dzięki głębokości roboczej do 15 cm i szerokości spulchniania do 75 cm ta glebogryzarka spalinowa jest nieocenioną pomocą dla
  • Ergonomiczny uchwyt prowadzący z możliwością regulacji w pionie i na boki
  • silnik firmy Honda o wysokiej mocy
  • Zintegrowane koło transportowe
  • Napęd łańcuchowy
  • Dostępny opcjonalnie pług przegonowy
  • 5 lat gwarancji

Dane techniczne

Szerokość robocza w cm 75 CM
Typ silnika 4-sowowy
Waga brutto w kg 56 KG
Primer tak
Obr./min 3200
Linia Comfort
Pojemność w cm³ 163
Elektryczny rozrusznik nie
Waga netto w kg 51 KG
Wartość drgań w m/s² 7.39
Marka solo by AL-KO
Silnik Honda GP 160
Poziom hałasu w dB(A) 95
Moc w kW 3.6 KW
Średnica noża w cm 32 CM
Liczba noży 6 ST
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 83
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.