GLEBOGRYZARKA HOBBY MH 350-4 (B&S 450)

Numer produktu: 112644 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
… Zwrotne glebogryzarki do rozluźniania struktury gleby i przygotowania pod zasiew, wprowadzenia sieczki, nawozu lub torfu. Aktywne noże są wydajne nawet w twardej lub gliniastej glebie.

Dane techniczne

Szerokość robocza w cm 35
Obr./min 3100
Moc w kW 1.7
Pojemność w cm³ 125
Ssanie automatyczne Tak
Wartość drgań w m/s² 5.5
Waga brutto w kg 27
Elektryczny rozrusznik nie
Poziom hałasu w dB(A) 92
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 1
Marka AL-KO
Liczba noży 4
Średnica noża w cm 25
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 77
Waga netto w kg 26
Silnik B&S Series 450E
Gwar. poziom hałasu w db(A) 93
Primer tak
Linia Comfort
Typ silnika 4-sowowy
Instrukcje Download 0 (0.00P)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00P)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.