GLEBOGRYZARKA MH 4005

GLEBOGRYZARKA MH 4005

Numer produktu: 113255 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

Szerokość robocza w cm 40 CM
Typ silnika 4-sowowy
Silnik B&S Series 450E
Waga brutto w kg 34 KG
Waga netto w kg 29 KG
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 1
Linia Comfort
Marka AL-KO
Ssanie automatyczne Tak
Elektryczny rozrusznik nie
Primer tak
Pojemność w cm³ 125
Wartość K w m/s² 4
Wartość drgań w m/s² 8.6
Moc w kW 1.7 KW
Obr./min 3000
Liczba noży 4 ST
Poziom hałasu w dB(A) 91
Średnica noża w cm 25 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 93
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 78
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.