Combi Bf - Kosiarka Listwowa Cb 870

Numer produktu: 110494 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • … Listwa tnąca do urządzenia wielofunkcyjnego solo by AL-KO BF 5002-R do łatwej i komfortowej pracy
  • Szerokość koszenia 87 cm do pielęgnowania powierzchni do 2000 m²
  • Technika cięcia z podwójnym utwardzanym ostrzem
  • Niski poziom wibracji, cicha praca
  • Idealna do ogrodów naturalnych i sadów

Osprzęt do urządzenia wielofunkcyjnego BF 5002-R


Listwa tnąca CB 870 o szerokości koszenia 87 cm do urządzenia wielofunkcyjnego solo by AL-KO BF 5002-R

Listwa tnąca CB 870 to akcesorium do urządzenia podstawowego BF 5002-R i zamienia je w wydajną kosiarkę listwową do profesjonalnej i ekologicznej pracy. Listwa tnąca o szerokości koszenia 87 cm i bezstopniowo regulowanych podkładkach dystansowych jest idealnym osprzętem do urządzenia wielofunkcyjnego AL-KO BF 5002-R (urządzenie podstawowe). CB 870 jest wydajnym agregatem tnącym, zapewniającym równomierne i wydajne koszenie wysokiej trawy na łąkach i pastwiskach, zapewniając niezawodną obsługę nawet w gęstych zaroślach.


Szczegóły techniczne listwy tnącej CB 870 do urządzenia wielofunkcyjnego solo by AL-KO BF 5002-R

Hartowane ostrza zapewniają czyste cięcie, a wysokość koszenia może być precyzyjnie regulowana za pomocą podkładek dystansowych (prowadnic). Dzięki szerokości koszenia wynoszącej 87 cm listwa tnąca do 5002-R umożliwia profesjonalne, szybkie i wydajne koszenie nawet na dużych powierzchni do 2000 m². Trwałe ostrze wykazuje długą żywotność zarówno w ciągłym użytkowaniu, jak i podczas dłuższego przechowywania.


Kup listwę tnącą do urządzenia podstawowego solo by AL-KO BF 5002-R

Listwę tnącą o szerokości koszenia 87 cm (nr art. 110494) do urządzenia wielofunkcyjnego solo by AL-KO 5002-R można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży sprzętu ogrodowego lub w naszym sklepie internetowym. Sprawia, że urządzenie podstawowe może być używane jako kosiarka listwowa. Jeśli chcesz używać urządzenia podstawowego do innych celów, polecamy akcesoria: kosiarkę rotacyjną (nr art. 110739), glebogryzarkę (nr art. 110495), obsypnik (nr art. 110742), zamiatarkę walcową (nr art. 110605), pług śnieżny (nr art. 113267) oraz łańcuchy śniegowe (nr art. 112183). Jeśli szukasz kosiarki listwowej z bardzo dużą szerokością koszenia i nie kupiłeś jeszcze urządzenia podstawowego, polecamy solo by AL-KO 5001 R III jako alternatywę.

Dane techniczne

Linia COMFORT pro
Marka solo by AL-KO
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.