AKKU-ODŚNIEŻARKA ST 4048 AL-KO

Numer produktu: 113591 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Najlepszy wybór do odśnieżania powierzchni do 200 m².
  • Zasilana za pomocą akumulatora (Uwaga: produkt w tej wersji nie zawiera baterii i ładowarki, należy je dokupić. Bateria pasuje także do innych urządzeń Energy Flex)
  • W zestawie praktyczne reflektor LED
  • Regulacja wyrzutu w zakresie 180 °
  • Niska waga, tylko 13,5kg (bez akumulatora)
  • Zajmuje mało miejsca

Najlżejszy model odśnieżarki do śniegu. Dzięki technologii akumulatorowej można w ciągu kilku minut oczyścić chodnik i podjazd ze śniegu.


Akumulatorowa odśnieżarka do śniegu ST 4048

Odśnieżarka zasilana jest za pomocą akumulatora litowo-jonową z rodziny AL-KO EnergyFlex, który powstał z myślą o wszechstronnych zastosowań w domu i ogrodzie. Największym atutem odśnieżarki jest łatwość obsługi przy braku emisji spalin. Technologia akumulatorowa sprawia, że urządzenie jest bezprzewodowe i bardzo ciche. Urządzenie idealnie nadaje się do odśnieżenia powierzchni do m² przy jednym ładowaniu akumulatora. Dzięki niewielkiej wadze (tylko około 15 kg) i praktycznemu reflektorowi LED praca jest prosta i szybka. Dzięki kompaktowej budowie odśnieżacz do śniegu zajmuje mało miejsca podczas przechowywaniu.


Dane techniczne akumulatorowej odśnieżarki ST 4048

Bezprzewodowa dmuchawa do śniegu ST 4048 z rodziny narzędzi ogrodowych EnergyFlex wykorzystuje technologię akumulatora litowo-jonowego 40 V. Akumulatory są w pełni naładowane po około 90 minutach (4 Ah) lub 120 minutach (5 Ah). Nowoczesne silniki bezszczotkowe oferują bardzo wysoką wydajność przy maksymalnym czasie pracy. Odśnieżarka wyrzuca śnieg do 6 m za pomocą ręcznie regulowanego kanału wylotowego. Szerokość robocza wynosi 48 cm.


Sprzedaż akumulatorowej odśnieżarki do śniegu ST 4048

Odśnieżarkę akumulatorową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Urządzenie zasilane jest przy pomocy akumulatora EnergyFlex .

Dane techniczne

Maks. wyrzut śniegu w m 6 M
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 20 MIN
Wysokość pokrywy śnieżnej w cm 20 CM
Waga brutto w kg 18 KG
Kompatybilne baterie 113280
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Wartość drgań w m/s² 5
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 30 MIN
Czas ładowania 5,0 Ah w min 120 MIN
Poziom hałasu w dB(A) 87
Wartość K w m/s² 1
Linia Comfort
Uchwyty ogrzewane nie
Marka AL-KO
Gwar. poziom hałasu w db(A) 90
Waga netto w kg 13.5 KG
Liczba poziomów pracy 1 ST
Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Czas ładowania 4,0 Ah w min 90 MIN
maks. odpowiednia powierzchnia 200 QM
Szerokość odśnieżania w cm 48 CM
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 77
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.