ODŚNIEŻARKA AL-KO SNOWLINE 46 E

Numer produktu: 112932 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
… Powoli odchodzą czasy , gdzie na podjeździe przed domem lub na chodniku z mozołem trzeba usuwać śnieg . Cichy silnik elektrycznej odśnieżarki SnowLine 46 E idealnie pomoże nam w odśnieżaniu i powoduje , że urządzenie jest zawsze gotowe do pracy. Kiedy już nie ma śniegu , wielokrotnie składany uchwyt pozwoli na złożenie urządzenia i wygodne przechowywanie.

Dane techniczne

Reflektory brak
Poziom hałasu w dB(A) 96
Linia Easy
Marka AL-KO
Liczba poziomów pracy 1
Uchwyty ogrzewane nie
Moc silnika w W 2000
Rodzaj napędu Elektryczny
Waga netto w kg 14.5
Wartość drgań w m/s² 2.5
Maks. wyrzut śniegu w m 6
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Wysokość pokrywy śnieżnej w cm 20
Wartość K w m/s² 1
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 6
Szerokość odśnieżania w cm 46
Gwar. poziom hałasu w db(A) 97
Instrukcje Download 0 (0.00P)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00P)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.