Odśnieżarka Al-ko Snowline 560 Ii

Numer produktu: 112933 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
… Śnieg już nie będzie przeszkodą ! Nowa odsnieżarka AL-KO Snow Line 560 II posiada 56 cm szerokości roboczej , idealnie nadaje się odśnieżania wąskich przejść . Duże koła z grubym bieżnikiem zapewniają dobrą trakcję, przyczepność i manewrowość w najtrudniejszych warunkach . Skrzynia przekładniowa z 5-cioma biegami do przodu 2-oma do tyłu pozwalają na wygodne dopasowanie prędkości poruszania się.

Dane techniczne

Waga brutto w kg 90 KG
Liczba poziomów pracy 2 ST
Moc w kW 4 KW
Obr./min 2000
Wartość drgań w m/s² 4.05
Marka AL-KO
Ssanie automatyczne Tak
Silnik Spalinowy
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Pojemność zbiornika paliwa w l 3 L
Waga netto w kg 75 KG
Poziom hałasu w dB(A) 98
Uchwyty ogrzewane nie
Gwar. poziom hałasu w db(A) 102
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Primer tak
Wysokość pokrywy śnieżnej w cm 51 CM
Podgrzewacz powietrza w trybie nie
Typ silnika 4-sowowy
Pojemność w cm³ 182
Szerokość odśnieżania w cm 56 CM
Elektryczny rozrusznik nie
Wartość K w m/s² 1
Linia Comfort
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.