ODŚNIEŻARKA AL-KO SNOWLINE 620 E II

Numer produktu: 112935 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
… Pożegnaj się ze śniegiem - jeśli masz odśnieżarkę SnowLine 620 E II zima nie będzie straszna. Pewne działanie , doskonale wyprofilowane opony z grubym bieżnikiem, duże koła zapewniają dobrą trakcję i manewrowość nawet przy wysokim śniegu. 5 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne pozwala na dopasowanie prędkości do warunków pracy. Oszczędny silnik wykonany w technologii górnozaworowej OHV zapewnia wysoką skuteczność działania , co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności i niskim zużyciu paliwa . Łatwe odśnieżanie. W zależności od konstrukcji śnieg jest wyrzucany przez obrotowy wyrzutnik na odległość nawet do 15 m. Napęd kół jest niezależny , dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się ze stałą prędkością .

Dane techniczne

Pojemność zbiornika paliwa w l 3
Uchwyty ogrzewane nie
Marka AL-KO
Typ silnika 4-sowowy
Moc w kW 4.4
Podgrzewacz powietrza w trybie nie
Poziom hałasu w dB(A) 102
Liczba poziomów pracy 2
Obr./min 2000
Ssanie automatyczne Tak
Waga brutto w kg 92
Szerokość odśnieżania w cm 62
Wartość K w m/s² 1
Wartość drgań w m/s² 4.5
Waga netto w kg 83
Primer tak
Elektryczny rozrusznik tak
Pojemność w cm³ 212
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Rodzaj napędu Spalinowy
Gwar. poziom hałasu w db(A) 103
Wysokość pokrywy śnieżnej w cm 51
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 88
Linia Comfort
Instrukcje Download 0 (0.00P)
Download 1 (0.00P)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00P)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.