Odśnieżarka Al-ko Snowline 700 E

Numer produktu: 112931 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
… Pożegnaj się ze śniegiem - jeśli masz odśnieżarkę SnowLine 700 E zima nie będzie straszna. Pewne działanie , doskonale wyprofilowane opony z grubym bieżnikiem, duże koła zapewniają dobrą trakcję i manewrowość nawet przy wysokim śniegu. 6 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne pozwala na dopasowanie prędkości do warunków pracy. Oszczędny silnik wykonany w technologii górnozaworowej OHV zapewnia wysoką skuteczność działania , co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności i niskim zużyciu paliwa . Łatwe odśnieżanie. W zależności od konstrukcji śnieg jest wyrzucany przez obrotowy wyrzutnik na odległość nawet do 15 m. Napęd kół jest niezależny , dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się ze stałą prędkością . Komfortowa obsługa dzięki panelowi z wbudowanym reflektorem , wszystkie istotne dźwignie i przełączniki znajdują się w zasięgu ręki. Opcjonalnie są dostępne podgrzewane uchwyty.

Dane techniczne

Podgrzewacz powietrza w trybie nie
Liczba poziomów pracy 2 ST
Pojemność zbiornika paliwa w l 5.5 L
Waga netto w kg 118 KG
Moc w kW 7.8 KW
Wartość K w m/s² 1
Obr./min 2000
Uchwyty ogrzewane tak
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Poziom hałasu w dB(A) 103
Waga brutto w kg 130 KG
Ilość cylindrów 1
Wartość drgań w m/s² 5.89
Pojemność w cm³ 375
Linia Premium
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Typ silnika 4-sowowy
Elektryczny rozrusznik tak
Szerokość odśnieżania w cm 70 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 105
Silnik Spalinowy
Ssanie automatyczne Tak
Wysokość pokrywy śnieżnej w cm 54 CM
Primer tak
Marka AL-KO
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.