Odśnieżarka Al-ko Snowline 760 Te

Numer produktu: 112930 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
… Odśnieżarka SnowLine 760 TE sprawi, że uciążliwe prace zimowe staną się przyjemnością na świeżym powietrzu. Napęd gąsienicowy zapewnia dobrą przyczepność i łatwe manewrowanie nawet w wysokim śniegu. Elektryczny rozrusznik, podgrzewane uchwyty i napęd z 6 biegami jazdy do przodu i 2 do tyłu zapewniają komfort pracy w niskich temperaturach. Wydajny silnik górnozaworowej OHV gwarantuje doskonałą skuteczność działania, co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności przy mniejszym zużyciu paliwa. Odśnieżarka skutecznie zbiera śnieg o szerokości 76 cm i wysokości 54,5 cm. Śnieg wyrzucany jest przez regulowany komin wyrzutowy na odległość nawet do 15 m. Napęd kół jest niezależny , dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się do przodu ze stałą prędkością . Szczególnie przydatna zimą jest możliwość uruchomienia silnika za pomocą linki lub elektrycznego rozrusznika - 230 V

Dane techniczne

Poz. hałasu z LpA w dB(A) 90
Obr./min 2000
Silnik Spalinowy
Primer tak
Marka AL-KO
Ssanie automatyczne Tak
Wartość K w m/s² 1
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Gwar. poziom hałasu w db(A) 106
Poziom hałasu w dB(A) 104
Linia Premium
Elektryczny rozrusznik tak
Pojemność zbiornika paliwa w l 5.5 L
Ilość cylindrów 1
Typ silnika 4-sowowy
Wartość drgań w m/s² 3.72
Waga brutto w kg 145 KG
Waga netto w kg 126 KG
Podgrzewacz powietrza w trybie nie
Uchwyty ogrzewane tak
Liczba poziomów pracy 2 ST
Szerokość odśnieżania w cm 76 CM
Wysokość pokrywy śnieżnej w cm 54 CM
Moc w kW 9 KW
Pojemność w cm³ 420
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.