Twoi mali pomocnicy na placu budowy

Cała różnorodność z rodziny akumulatorowej EasyFlex na plac budowy. Niezależnie od tego, czy jest to muzyka z naszego solidnego radia budowlanego WR 2000 czy światło z naszej lampy LED WL2020 - oba są łatwe w obsłudze dzięki naszym akumulatorom z rodziny EasyFlex. Oferujemy również akumulatorową piłę ręczną HS 2015 Li, która stanowi doskonałe wsparcie przy mniejszych pracach związanych z cięciem. Wszystkie nasze narzędzie bezprzewodowe niezanieczyszczaną środowiska spalinami.

Więcej informacji

2 znalezione produkty
numer art. 113626 Duża ilość
239 zł *
numer art. 113631 Duża ilość
549 zł *
Twoje korzyści

Pomocnicy AL-KO na plac budowy lub do szopy ogrodowej

Dzięki naszym elektronarzędziom akumulatorowym z rodziny Easy Flex oferujemy również narzędzia ogrodnicze z obszaru "budowy" lub "prac domowych". Nasze radio budowlane z akumulatorem jest solidne i mobilne. Lampa LED oświetla za to zarówno altany, jak i piwnicę. Akumulatorową piłę ręczną polecamy do mniejszych prac związanych z cięciem. Akumulator do tych narzędzi można kupić osobno i używać go w innych narzędziach ogrodniczych z rodziny akumulatorowej Easy Flex.

AL-KO Baustellen-Produkte Vorteile | Leichtes und robustes Design

Solidne i niezawodne

Produkty budowlane AL-KO charakteryzują się lekką, ale solidną konstrukcją. Dzięki temu doskonale sprawdzają się m.in. na placach budowy, w ogrodzie czy w domu.

AL-KO Baustellen-Produkte Vorteile | Easy Flex-Akku

Zawsze mobilny dzięki akumualtorowi Easy Flex

Zarówno reflektor LED, jak i radio budowlane są zasilane tą samą baterią z rodziny Easy Flex. Możesz używać jednej baterii do obu urządzeń i dzięki temu pozostać niezależnym od kabli zasilających i gniazdek.