Informujemy, że zamówienia złożone po 15.12.2022 roku będą realizowane od 02.01.2023 r. Dziękujmy za zrozumienie i Życzymy Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2023

WERTYKULATOR SF 4036 Li 36 V

Numer produktu: 113574 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Typ: Wertykulator akumulatorowy
  • Czas pracy / ładowania: 4 Ah: 10 / 90 min
  • Czas pracy / ładowania: 5 Ah: 15 / 120 min
  • Regulacja głębokości: Centralna, 5-stopniowa
  • Szerokość robocza: 36 cm
  • Powierzchnia robocza: 250 m2
  • Wałek wertykulujący: 12 stalowych noży
  • Wałek napowietrzający: 40 stalowe sprężynki (opcjonalnie)
  • Kosz: 50 l (opcjonalnie)
  • Waga: 11,7 kg (bez akumulatora)

Najczęściej kupowane razem

1.049,00 zł
Ten produkt
618,00 zł
Duża ilość
734,00 zł
Duża ilość
219,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

2.620,00 zł *

Wertykulator SF 4036

Wertykulator SF 4036 wspiera Cię w pielęgnacji trawników. Jego niewielka waga i doskonała zwrotność sprawiają, że jest idealnym pomocnikiem do trawników o powierzchni do 250 m².

Z elektrycznym wertykulatorem SF 4036 możesz pracować cicho i bez spalin w przydomowym ogrodzie. Wysokość kierownicy można w kilku prostych krokach dostosować do własnych potrzeb, co oznacza, że ​​możesz pracować ergonomicznie i bez zmęczenia. Napowietrz swój trawnik, aby znów oddychał i miał możliwość wchłonięcia składników odżywczych.

 

Szczegóły techniczne wertykulatora SF 4036

Wertykulator akumulatorowy AL-KO SF 4036 jest zasilany akumulatorem 36 V. Oznacza to, że akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 36 V.

Dzięki dużej szerokości roboczej 36 cm i kompaktowej konstrukcji wertykulator gwarantuje wygodną pracę i szybki postęp pracy, nawet na większych trawnikach.

Głębokość roboczą można ustawić za pomocą 1 dźwigni - centralnie w 5 krokach. Wałek wertykulujący jest wyposażony w 12 wytrzymałych stalowych noży, dzięki czemu wertykulator akumulatorowy AL-KO SF 4036 ma długą żywotność. Mech i chwasty są trwale usuwane. W razie potrzeby wał wertykulujący można w kilku prostych krokach zastąpić wałkiem napowietrzającym z wydajnymi stalowymi sprężynami, co oznacza, że ​​jednym urządzeniem można nie tylko wertykulować trawnik, ale również go napowietrzać.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 36 V

W zestawie: wertykulator SF 4036 (w zestawie nie ma akumulatora i ładowarki)

 

Sprzedaż wertykulatora SF 4036

Wertykulatory można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Regulacja wysokości kierownicy tak
Linia Comfort
Składana kierownica tak
Rodzina akumulatorów AL-KO 36V
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Wysokość produktu w cm 103 CM
Min. głęb. wertykulacji w mm 10 MM
Silnik Akumulatorowy
Szerokość pracy - aercja 36 CM
Poziom hałasu w dB(A) 90
Materiał kosza Materiał
Wartość K w m/s² 1.5
pojemność kosza 50 L
Szerokość robocza 36 CM
Długość produktu w cm 111 CM
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 5-krotna
Liczba noży stalowych 12
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 82
Szerokość produktu w cm 55 CM
Obudowa Plastikowy
Możliwa wentylacja akcesoria opcjonalne
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 6
Numer zębów rolki wentylatora 40
Kompatybilne baterie 113280, 113524
Maks. głęb. wertykulacji w mm 11 MM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Wartość drgań w m/s² 5
Waga netto w kg 11.7 KG
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.