Filtr wstępny do pomp ogrodowych 100/1''

Numer produktu: 110157 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • … Chroni pompy ogrodowe przed piaskiem i innymi zanieczyszczeniami
  • Skuteczna ochrona pompy
  • Minimalizuje zużycie pompy i zapobiega awariom
  • Wkład filtra wykonany ze zmywalnego tworzywa
  • W zestawie dwie złączki: 1/1 cal i 1/¾ cala

Najczęściej kupowane razem

Łączna cena wszystkich produktów

284 zł *


Ten filtr wstępny chroni wnętrze Twojej pompy ogrodowej przed uszkodzeniami spowodowanymi zanieczyszczeniami i jest łatwy w montażu.


Filtr wstępny AL-KO 100/1 cala jest ważnym akcesorium, które pozawala Ci dłużej cieszyć się ze swojej pompy ogrodowej. Skuteczne zabezpieczenie wnętrza urządzenia przed uszkodzeniami spowodowanymi zanieczyszczeniami. Polecamy zamówić wkład filtra od razu przy zakupie pompy. Nadaje się do prawie wszystkich pomp ogrodowych. Dzięki zawartym w zestawie złączkom w różnych rozmiarach montaż jest łatwy i szybki. Ten oryginalny filtr pasuje idealnie do Twojego urządzenia i jest dostarczany z dwoma pierścieniami uszczelniającymi. Ponadto jest łatwy do mycia, a także bardzo trwały. Dodatkowym atutem jest przezroczyste tworzywo, z którego filtr jest wykonany – pozwala od razu zaobserwować ciała obce oraz zanieczyszczenia i umożliwia ich szybkie usunięcie.


Kup filtr wstępny AL-KO 100/1 cala do pomp ogrodowych

Filtr wstępny AL-KO 100/1 cala można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży lub w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tam również inne akcesoria i części zamienne do pomp ogrodowych, głębinowych i hydroforów.

Dane techniczne

Marka AL-KO