Pompa Spalinowa Bmp 30000

Numer produktu: 113563 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Wydajna pompa spalinowa do bardzo dużych objętości wody
  • Mocny silnik czterosuwowy z ułatwionym rozruchem
  • Trwała rama dla łatwego transportu i ochrony pompy
  • Pracuje bez podłączenia do sieci elektrycznej (przydatna podczas powodzi)

Niezależnie od tego, czy chcesz nawadniać działkę, wypompowywać wodę ze zbiorników, stawów, basenów lub z zalanej piwnicy - ta pompa jest gotowa do użytku również w miejscach bez podłączenia elektrycznego.


Pompa spalinowa do Twojego ogrodu

Wydajny czterosuwowy silnik AL-KO z ułatwionym rozruchem i technologią posiada wysoką sprawność. Można to zauważyć po doskonałych osiągach i niskim zużyciu paliwa. Pompa spalinowa AL-KO BMP 30000 spełnia najwyższe oczekiwania i zawsze zapewnia maksymalną wydajność, również podczas ciągłej pracy.


Szczegóły techniczne pompy spalinowej AL-KO BMP 30000

Ta pompa spalinowa o mocy 4,1 kW pompuje wodę na wysokość do 27 m z głębokości do 6 m. Wyjątkowo trwała i wydajna konstrukcja pomp AL-KO oraz 3,6-litrowy zbiornik paliwa sprawiają, że jest ona idealna do różnych zadań. Aby ułatwić konserwację, otwór wlewu oleju znajduje się w łatwo dostępnym miejscu w obudowie pompy. Przyłącza mają średnicę 2 cali (59,6 mm). W górnej części pompy znajduje się otwór, którym szybko i wygodnie napełnisz obwód wodą, co zapewni płynny rozruch urządzenia. Ta pompa posiada wydajność do 30 000 litrów wody na godzinę. Dzięki wadze wynoszącej zaledwie 26 kg i uchwytowi to urządzenie jest mobilne i może być wszechstronnie używane.


Kup pompę spalinową AL-KO BMP 30000

Pompę wodną BMP 30000 można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży lub w naszym sklepie internetowym. Pompa BMP 30000 to wydajne i niezależne urządzenie do Twojego ogrodu lub domu. Jeśli szukasz mniejszej pompy, polecamy model AL-KO BMP 14000.

Dane techniczne

Moc w kW 4.1 KW
Max. ciśn. tłoczenia w barach 0.6 BAR
Marka AL-KO
Średnica rury G 2" (59,61 mm)
maksymalny przepływ l / h 30000 LPH
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 91
Pojemność w cm³ 196
Napęd pompy 1-stopniowy
Gwar. poziom hałasu w db(A) 104
Pojemność zbiornika paliwa w l 3.6 L
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Poziom hałasu w dB(A) 102
Max. wysokość tłoczenia w m 27 M
Obr./min 3600
Maks. wysokość tłoczenia w m 6 M
Typ silnika 4-sowowy
Linia Premium
Maks. ciś. tłoczenia w barach 2.7 BAR
Ilość cylindrów 1
Waga netto w kg 26 KG
Waga brutto w kg 28 KG
⌀ wylotu pompy G 2" (59,61 mm)
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.