Hydrofor Hw 3000 Inox

Numer produktu: 112846 Gotowy do wysyłki

Dane techniczne

Średnica rury G 1" (33,3 mm)
Max. wysokość tłoczenia w m 35 M
Marka AL-KO
Przełącznik ciśnienia mechanicznie
Filtr nie
Moc silnika w W 650 W
Klucz filtra nie
Waga netto w kg 10.8 KG
⌀ wylotu pompy G 1" (33,3 mm)
Ciśnienie wyłączania w barach 2.8 BAR
Napęd pompy 1-stopniowy
Gwar. poziom hałasu w db(A) 76
Linia Easy
Ciśnienie załączania w barach 1 BAR
Maksymalna wysokość podnoszeni 3100 LPH
Ochrona przed suchobiegiem nie
maksymalny przepływ l / h 3100 LPH
Maks. ciś. tłoczenia w barach 2.8 BAR
Waga brutto w kg 13.3 KG
Maks. wysokość tłoczenia w m 8 M
Wyświetlacz ciśnienia manometr
Poziom hałasu w dB(A) 74
Pojemność zbiornika ciśnie. 17 L
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.