HYDROFOR HW 3600

Numer produktu: 113798 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Efektywny przepływ wody dzięki zintegrowanemu systemowi Venturiego
  • Posiada zintegrowany wstępny filtr XXL przeciw zanieczyszczeniom
  • Posiada uchwyt, ułatwiający transport
  • Wydajność urządzenia 3600l/h
  • Waga 12,6 kg

Najczęściej kupowane razem

numer art. 113798
639,00 zł
Ten produkt
195,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

834,00 zł *


Wyjątkowo wydajny, kompaktowy i niezawodny hydrofor AL-KO. Idealnie sprawdza się do regulowania ciśnienia wody w sieci oraz do czerpania wody ze studni i innych zbiorników. Charakteryzuje się długą żywotnością i małym zużyciem energii.


Hydrofor AL-KO HW 3600 Easy

Hydrofor AL-KO idealnie nadaje się do czerpania wody ze studni, cystern i zbiorników wody do domu i ogrodu. Charakteryzuje się łatwą instalacją, trwałą konstrukcją oraz długą żywotnością dzięki materiałowi antykorozyjnemu. Urządzenie posiada zintegrowany system Venturiego.


Dane techniczne hydrofora AL-KO HW 3600 Easy

Hydrofor charakteryzuje się trwałą i stabilną konstrukcją. Korpus wykonay ze stali szlachetnej Moc hydrofora wynosi 850 W a prędkość przepływy 3600 l/h. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 38 m a głębokość zasysania 8. Wylot pompy ma rozmiar 1 cala ( 33,3 mm). Urządzenie wyposażone zostało w 17 l zbiornik hydrofobowy. Waga urządzenia wynosi 12,6 kg. Aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym gruboziarnistym zanieczyszczeniem, urządzenie zostało wyposażone w duży filtr wstępny. Ciśnienie włączenia 1,5 bar, ciśnienie wyłączenia 2,8 bar. Idealna urządzenie do regulowania ciśnienia w istniejącej sieci lub czerpania wody ze studni lub innych zbiorników.
Uwaga: Pompa ogrodowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej o temperaturze poniżej 35° C. Nie nadaje się również do użycia z wodą słoną lub zawierającą agresywne chemikalia.


Sprzedaż hydrofora AL-KO HW 3600 Easy

Pompę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Gwar. poziom hałasu w db(A) 76
Wyświetlacz ciśnienia manometr
Poziom hałasu w dB(A) 74
Filtr tak
Ciśnienie wyłączania w barach 2.8 BAR
Max. wysokość tłoczenia w m 38 M
Przełącznik ciśnienia mechanicznie
maksymalny przepływ l / h 3600 LPH
Linia Easy
⌀ wylotu pompy G 1" (33,3 mm)
Waga netto w kg 12.6 KG
Ochrona przed suchobiegiem nie
Maks. ciś. tłoczenia w barach 3.8 BAR
Moc silnika w W 850 W
Marka AL-KO
Maks. wysokość tłoczenia w m 8 M
Średnica rury G 1" (33,3 mm)
Pojemność zbiornika ciśnie. 17 L
Napęd pompy 1-stopniowy
Klucz filtra nie
Ciśnienie załączania w barach 1 BAR
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.