Hydrofor Hw 4000 Fcs

Numer produktu: 112849 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa

Najczęściej kupowane razem

numer art. 112849
1.139,00 zł
Ten produkt
195,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.334,00 zł *

… Wysokiej jakości, solidny hydrofor z najlepszym wyposażeniem , Szczególnie łatwa instalacja . Niezawodna , cicha praca . Zintegrowany czujnik przeciwzwrotny i elektroniczna kontrola ciśnienia w zbiorniku . Skuteczna ochrona przedsuchobiegiem dzięki systemowi Flow-Control-System , Wbudowany filtr XXL .

Dane techniczne

Maks. ciś. tłoczenia w barach 3.8 BAR
Linia Comfort
Ciśnienie załączania w barach 2 BAR
Klucz filtra tak
Moc silnika w W 1000 W
Pojemność zbiornika ciśnie. 17 L
⌀ wylotu pompy G 1" (33,3 mm)
Waga netto w kg 17.9 KG
Wyświetlacz ciśnienia manometr
Ciśnienie wyłączania w barach 3.5 BAR
Napęd pompy 1-stopniowy
Gwar. poziom hałasu w db(A) 78
Średnica rury G 1" (33,3 mm)
Waga brutto w kg 21 KG
Marka AL-KO
Maks. wysokość tłoczenia w m 8 M
Max. wysokość tłoczenia w m 45 M
Przełącznik ciśnienia mechanicznie
Ochrona przed suchobiegiem nie
maksymalny przepływ l / h 4000 LPH
Filtr tak
Poziom hałasu w dB(A) 74
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.