HYDROFOR HW 4500 FCS

Numer produktu: 112850 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
… Wysokiej jakości, solidny hydrofor z najlepszym wyposażeniem , Szczególnie łatwa instalacja . Niezawodna , cicha praca . Zintegrowany czujnik przeciwzwrotny i elektroniczna kontrola ciśnienia w zbiorniku . Skuteczna ochrona przedsuchobiegiem dzięki systemowi Flow-Control-System , Wbudowany filtr XXL

Dane techniczne

Pojemność zbiornika ciśnie. 17
Waga netto w kg 18
maksymalny przepływ l / h 4500
⌀ wylotu pompy G 1" (33,3 mm)
Linia Comfort
Filtr tak
Wyświetlacz ciśnienia manometr
Przełącznik ciśnienia mechanicznie
Napęd pompy 1-stopniowy
Marka AL-KO
Moc silnika w W 1300
Max. wysokość tłoczenia w m 50
Ciśnienie załączania w barach 2
Ochrona przed suchobiegiem tak
Klucz filtra tak
Średnica rury G 1" (33,3 mm)
Ciśnienie wyłączania w barach 3.8
Poziom hałasu w dB(A) 76
Maks. wysokość tłoczenia w m 8
Waga brutto w kg 20.9
Gwar. poziom hałasu w db(A) 78
Maks. ciś. tłoczenia w barach 3.8
Instrukcje Download 0 (0.00P)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.