Hydrofor Hw 5000 Fms

Numer produktu: 112851 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
… Wysokiej jakości, solidny hydrofor z najlepszym wyposażeniem , Szczególnie łatwa instalacja . Zbiornik INOX . Ziintegrowany czujnik suchego biegu. elektrycznyniczna kontrola parametrów w zbiorniku ciśnieniowym . Niezawodny system kontroli przepływu . Cicha praca . Z wyświetlaczem elektronicznym , filtrem XXL .

Dane techniczne

Ciśnienie wyłączania w barach 3.8 BAR
Linia Premium
Waga brutto w kg 20.5 KG
Pojemność zbiornika ciśnie. 20 L
Średnica rury G 1" (33,3 mm)
Maks. wysokość tłoczenia w m 8 M
Ciśnienie załączania w barach 2 BAR
Waga netto w kg 17.5 KG
Przełącznik ciśnienia elektronicznie
Filtr tak
Poziom hałasu w dB(A) 76
Max. wysokość tłoczenia w m 50 M
Ochrona przed suchobiegiem tak
Maks. ciś. tłoczenia w barach 3.8 BAR
maksymalny przepływ l / h 4500 LPH
Wyświetlacz ciśnienia LCD-Display
⌀ wylotu pompy G 1" (33,3 mm)
Moc silnika w W 1300 W
Marka AL-KO
Klucz filtra tak
Napęd pompy 1-stopniowy
Gwar. poziom hałasu w db(A) 78
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.