HYDROFOR HW 6000 FMS

Numer produktu: 112852 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
… 5-stopniowa technika tłoczenia . Zbiornik INOX i filtr XXL . Ziintegrowany czujnik suchego biegu. elektroniczna kontrola w zbiorniku ciśnieniowym . Niezawodny system kontroli przepływu i opctak ECO. Cicha praca . Wytrzymały silnik z termicznym zabezpieczeniem przed przeciążeniem .

Dane techniczne

Ochrona przed suchobiegiem tak
Linia Premium
Waga netto w kg 20.8
Napęd pompy 5-stopniowy
Pojemność zbiornika ciśnie. 20
Wyświetlacz ciśnienia LCD-Display
Moc silnika w W 1400
Poziom hałasu w dB(A) 71
Maks. wysokość tłoczenia w m 8
Klucz filtra tak
Maks. ciś. tłoczenia w barach 4
Gwar. poziom hałasu w db(A) 73
Przełącznik ciśnienia elektronicznie
Średnica rury G 1" (33,3 mm)
maksymalny przepływ l / h 6000
Ciśnienie wyłączania w barach 4
Max. wysokość tłoczenia w m 60
Marka AL-KO
Filtr tak
Waga brutto w kg 24
⌀ wylotu pompy G 1" (33,3 mm)
Ciśnienie załączania w barach 2
Instrukcje Download 0 (0.00P)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.