POMPA GP 600 ECO

Numer produktu: 113595 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Trwała pompa ogrodowa
  • Wyjątkowa konstrukcja
  • Wydajna
  • Bardzo dobra cena do jakości

Dane techniczne

Maks. wysokość tłoczenia w m 8 M
Średnica rury G 1" (33,3 mm)
Filtr nie
Napęd pompy 1-stopniowy
Moc 580 W
Waga netto w kg 6.5 KG
Max. wysokość tłoczenia w m 35 M
Marka AL-KO
Maks. ciś. tłoczenia w barach 3.5 BAR
Waga brutto w kg 7.5 KG
Klucz filtra nie
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 78
Ochrona przed suchobiegiem nie
⌀ wylotu pompy G 1" (33,3 mm)
Linia Easy
maksymalny przepływ l / h 3100 LPH
Max. ciśn. tłoczenia w barach 0.8 BAR

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.