POMPA JET 1300 INOX

Numer produktu: 113248 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa

Dane techniczne

Maks. wysokość tłoczenia w m 8 M
Moc 1300 W
⌀ wylotu pompy G 1" (33,3 mm)
Ochrona przed suchobiegiem nie
Napęd pompy 1-stopniowy
Linia Easy
Waga brutto w kg 12.3 KG
Średnica rury G 1" (33,3 mm)
Klucz filtra nie
maksymalny przepływ l / h 5000 LPH
Poziom hałasu w dB(A) 83
Max. wysokość tłoczenia w m 50 M
Marka AL-KO
Filtr nie
Maks. ciś. tłoczenia w barach 5 BAR
Waga netto w kg 11 KG
Gwar. poziom hałasu w db(A) 85

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.