POMPA ZANURZENIOWA TS 400 ECO

Numer produktu: 113594 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Trwała pompa zanurzeniowa
  • Wyjątkowa konstrukcja
  • Wydajna
  • Bardzo dobra cena do jakości

Dane techniczne

Waga brutto w kg 5.1 KG
Długość kabla w m 10 M
Waga netto w kg 4.5 KG
Średnica rury G1 1/4" (41,9 mm)
Moc silnika w W 400 W
Napęd pompy 1-stopniowy
Zasysanie płytkie do (mm) 35 MM
Marka AL-KO
Maks. ziarnistość w mm 30 MM
maksymalny przepływ l / h 8000 LPH
Maks. głębokość zasysania 7 M
Max. wysokość tłoczenia w m 5 M
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.