Informujemy, że od 7 czerwca od godziny 23:30 do 10 czerwca do godziny 17:00 prowadzone będą prace konserwacyjne. Niestety w tym okresie nie będzie możliwości złożenie zamówienia oraz rejestracji nowego konta. Dziękujemy za zrozumienie!

KOŁA STALOWE DO MODELU MH 770

Numer produktu: 113977 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Pasuje do glebogryzarki MH 770 Comfort (113 971)
  • Solidna konstrukcja wykonana z blachy stalowej
  • Dla lepszej przyczepności i łatwiejszej pracy

Koła stalowe do modelu MH 770

Zestaw kół stalowych zapewniający lepszą przyczepność i łatwiejszą pracę. Wykonane z wysokiej jakości lakierowanej stali.

 

Szczegóły techniczne kół stalowych MH 770

Zestaw kół stalowych zamontowanych zamiast noży pielących zapewniają znacznie lepszą trakcję podczas użytkowania glebogryzarki. Dzięki trwałości i stabilności podczas pracy polecamy zastosowanie tych kół podczas użytkowania w wymagającym terenie.

 

Sprzedaż kół stalowych MH 770

Koła stalowe do modelu MH 770 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.