OBSYPNIK DO MODELU MH 1150

Numer produktu: 113974 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Pasuje do glebogryzarki MH 1150 Premium (113 972)
  • Solidna konstrukcja wykonana z blachy stalowej
  • Do spiętrzania ziemi
  • Do tworzenia rzędów roślin

Obsypnik do modelu MH 1150

Obsypnik idealnie nadaje się do spiętrzania gleby i tworzenia rzędów roślin. Wykonany z wysokiej jakości lakierowanej stali.

 

Szczegóły techniczne obsypnika do modelu MH 1150

Dzięki zastosowaniu trwałego materiału obsypnik idealnie sprawdzi się w pracy naszą glebogryzarką MH 1150 Premium. Dzięki niemu będziesz mógł spiętrzać glebę i tworzyć rzędy roślin.

 

Sprzedaż obsypnika do modelu MH 1150

Obsypnik do modelu MH 1150 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113974
EAN 4003718063257
Długość kartonu w cm 49

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (8.56MB)
Deklaracje zgodności Download (110.06KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.