OPRYSKIWACZ PS 2035 Li 18 V (ZESTAW)

Numer produktu: 113820 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Zasilane przez wydajny akumulator litowo-jonowy (20V)
  • Do oprysków drzew i roślin ozdobnych
  • Równomierne rozpylanie
  • Regulowana lanca spryskująca
  • Bardzo cicha praca
  • Czas pracy do 60 minut przy pełnym naładowaniu akumulatora
  • Zestaw zawiera: opryskiwacz 18 V (nr art. 113697), akumulator (nr art. 113559) oraz ładowarkę (nr art. 113560)

 

Akumulatorowy opryskiwacz do roślin - idealnie nadaje się do pielęgnacji i ochrony roślin w ogrodach przydomowych.

 

 

Akumulatorowy opryskiwacz AL-KO PS 2035

 

Urządzenie posiada szeroki zakres zastosowań: zwalczanie chwastów i szkodników w ogrodzie. Idealnie nadaje się do rozprowadzania nawozów.

 

Dane techniczne bezprzewodowego opryskiwacza AL-KO PS 2035

 

Urządzenie zasilane jest przez akumulator o parametrach 20 V, 2,5 lub 5 Ah. Pozwala na pracę do około 60 minut. Posiada 3,5 litrowy zbiornik. Komfortową pracę zapewnia niska waga urządzenia - wynosi około 2,8 kg (łącznie z akumulatorem). Urządzenie jest bardzo ciche.

 

Akumulatorowy opryskiwacz do roślin AL-KO PS 2035

 

opryskiwacz sadowniczy można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych; możesz ich znaleźć TUTAJ.

W przypadku zakupu urządzenia 18 V po raz pierwszy, zalecamy dokupić baterię (nr 113559) i ładowarkę (nr 113560) w praktycznym kompletnym opakowaniu.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113820
EAN 4003718061161
Waga netto w kg 2 KG
Waga brutto w kg 2.3 KG
Linia Easy
Marka AL-KO

Power supply

Rodzina akumulatorów AL-KO 18 V
Czas ładowania 2,5 Ah w min 50 MIN

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (911.64KB)
Download (1.09MB)
Download (6.01MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.