DMUCHAWA LB 4060 36 V

Numer produktu: 113610 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Czasy pracy/ładowania (4,0 Ah): 30/90 min
  • Czasy pracy/ładowania (5,0 Ah): 40/120 min
  • Regulacja: Bezstopniowa
  • Prędkość powietrza: 115-250 km/h
  • Natężenie przepływu: 330 m3/h
  • Nasadki na rurę: 2
  • Waga: 2,2 kg (bez akumulatora)

Najczęściej kupowane razem

numer art. 113610
469,00 zł
Ten produkt
799,00 zł
Duża ilość
699,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.967,00 zł *

Dmuchawa LB 4060

Bezprzewodowa dmuchawa do liści AL-KO LB 4060 z wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 36 V zapewnia bezprzewodową i bez wysiłkową pracę w ogrodzie. Urządzenie mobilne pozwala na elastyczną pracę bez kłopotów z przewodem zasilającym, bez benzyny, a zatem również bez spalin. Nasadki na rurę można łatwo zdemontować, co pozwala na przechowywanie dmuchawy do liści w sposób oszczędzający miejsce.

 

Szczegóły techniczne dmuchawy LB 4060

Bezprzewodowa dmuchawa do liści AL-KO LB 4060 pracuje z prędkością powietrza od 115 do 250 km/h i natężeniem przepływu 330 m³/h. Sterowanie odbywa się bezstopniowo za pomocą pokrętła, które można łatwo obsługiwać podczas pracy. Dzięki temu przepływ powietrza jest optymalnie dozowany podczas pracy. Przy wadze zaledwie 3,6 kg (z akumulatorem) możesz pracować dmuchawą do liści bez zmęczenia. Napięcie akumulatora wynosi 36 woltów, co daje czas pracy od 30 do 40 minut. Nasadka okrągła przeznaczona jest do większej ilości liści, natomiast płaska najlepiej nadaje się do pojedynczych liści dzięki skupionemu strumieniowi powietrza.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 36 V

W zestawie: dmuchawa LB 4060

 

Sprzedaż dmuchawy LB 4060

Dmuchawę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

Twoje korzyści

Energy Flex

Energy Flex

With trimmers, hedge trimmers and leaf blowers, the AL-KO 36 V family offers multiple garden tools that can be operated with the same battery.

Mowing the lawn, cutting the hedge or blowing the autumn leaves together with one and the same battery – no problem with the AL-KO 36V family. Best of all, the battery and charger are already included with the lawnmowers, so that only the appropriate handheld tools (without battery) have to be purchased.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Linia Comfort
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Kompatybilne baterie 113280, 113524
Czy można zaciągać liście? Nie
Rodzina akumulatorów AL-KO 36V
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 40 MIN
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 30 MIN
Waga netto w kg 1.7 KG
Pęcherzyki objętościowe powiet 330 MQH
Wartość drgań w m/s² 2
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 79
Wartość K w m/s² 1.5
Szybkość przepływu powietrza 250 KMH
Silnik Akumulatorowy
Poziom hałasu w dB(A) 95
Instrukcje Download (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.