ODKURZACZ - DMUCHAWA 442 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127380 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • cm3 / kW / obr.min: 27,6 / 0,8 / 1,1
  • Prędkość strumienia powietrza: 72 m/s, 260 km/h
  • Redukcja objętości liści: 10:1
  • Zaciąganie liści: Tak
  • Rozdmuchiwanie liści: Tak
  • Pojemność worka: 55 l
  • Waga: 4,8 kg

Odkurzacz do liści – 442 sbA

Odkurzacz do liści w łatwy i wygodny sposób pozwoli wysprzątać i uporządkować zaniedbany ogród. Dmuchawa do liści umożliwi zebranie nieczystości takich jak papierki i jesienne liście w jedne miejsce, aby następnie zapakować je do worka. Odkurzacze z pewnością pomogą usunąć także piasek z tarasów, ścieżek i podjazdów. Do wyboru mamy odkurzacze akumulatorowe i spalinowe, które są bardzo mobilne i można zabrać je praktycznie wszędzie.

 

Szczegóły techniczne 442 sbA

Dmuchawy i odkurzacze do liści przydadzą się wszystkim osobom, które lubią mieć zadbany ogród, działkę czy posesję. Jesienne porządki potrafią zajmować naprawdę sporo czasu, szczególnie, jeśli chodzi o oczyszczanie trawnika ze spadającym liści. Pozostawienie ich na zimę w ogrodzie może nieść za sobą negatywne skutki. Trawa może zacząć gnić pod pokrywą śnieżną, przez co doprowadzenie go do porządku jest nie tylko dużo bardziej pracochłonne i kosztowne, ale czasami wręcz niemożliwe.

Odkurzacz 442 sbA posiada redukcję objętości liści wynoszącą 10:1, natomiast pojemność worka wynosi, aż 55 litrów, dzięki czemu nie trzeba robić często przerw na opróżnianie worka zbierającego. Odkurzacz posiada funkcję zaciągania liści, z opcją rozdmuchiwania liści. W celu wygodnej i efektywnej pracy odkurzacz / dmuchawa strumień powietrza wylatuje z prędkością wynoszącą aż 260 km/h (72 m/s).

 

Sprzedaż odkurzacza do liści 442 sbA

Odkurzacze do liści można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127380
EAN 4003718056075
Waga netto w kg 4.8 KG
Waga brutto w kg 8.5 KG
Czy można zaciągać liście? Tak
Szybkość przepływu powietrza 260 KMH
Pęcherzyki objętościowe powiet 600 MQH
Gwar. poziom hałasu w db(A) 109
Akcesoria do rur 2
Linia Comfort
Marka solo® by AL-KO

Power supply

Silnik Spalinowy
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
pojemność kosza 55 L
Materiał kosza Materiał

Engine

Pojemność zbiornika paliwa w l 0.45 L
Pojemność w cm³ 27.6
Obr./min 8300
Moc w kW 0.8 KW
Moc w KM 1.1 PS
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (7.87MB)
Deklaracje zgodności Download (102.92KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.