ODKURZACZ - DMUCHAWA LBV 4090 ENERGY FLEX

Numer produktu: 113662 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Czasy pracy/ładowania (4,0 Ah): 15/90 min
  • Czasy pracy/ładowania (5,0 Ah): 20/120 min
  • Regulacja: Bezstopniowa
  • Prędkość powietrza: 150-250 km/h
  • Natężenie przepływu: 350 m3/h
  • Nasadki na rurę: 1
  • Waga: 4,5 kg (bez akumulatora)

Najczęściej kupowane razem

469,00 zł
Ten produkt
209,00 zł
Duża ilość
589,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.267,00 zł *

Odkurzacz dmuchawa LBV 4090

Bezprzewodowa dmuchawa do liści AL-KO LB 4060 z wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 36 V zapewnia bezprzewodową i bez wysiłkową pracę w ogrodzie. Urządzenie mobilne pozwala na elastyczną pracę bez kłopotów z przewodem zasilającym, bez benzyny, a zatem również bez spalin. Produkt posiada 2 funkcje – dmuchawę lub odkurzacz. Wystarczy przełączyć tryb 1 przyciskiem.

 

Szczegóły techniczne odkurzacza dmuchawy LBV 4090

Bezprzewodowa dmuchawa do liści AL-KO LBV 4090 pracuje z prędkością powietrza od 150 do 250 km/h i natężeniem przepływu 350 m³/h. Sterowanie odbywa się bezstopniowo za pomocą pokrętła, które można łatwo obsługiwać podczas pracy. Dzięki temu przepływ powietrza jest optymalnie dozowany podczas pracy. Przy wadze zaledwie 4,5 kg (bez akumulatora) możesz pracować dmuchawą do liści bez zmęczenia, ponieważ posiada wygodny pasek na ramię i kółka. Napięcie akumulatora wynosi 36 woltów, co daje czas pracy do 20 minut.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO ENERGY FLEX

W zestawie: dmuchawa LBV 4090

 

Sprzedaż odkurzacza dmuchawy LBV 4090

Dmuchawę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

Dane techniczne

Rodzina akumulatorów AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Zasysanie powietrza w m3 / h 350
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Gwar. poziom hałasu w db(A) 102
Pęcherzyki objętościowe powiet 350
Wartość drgań w m/s² 1.91
Poziom hałasu w dB(A) 99
Możliwość zam. zaczepu Tak
Czas ładowania 5,0 Ah w min 120
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Wartość K w m/s² 1
Czas ładowania 4,0 Ah w min 90
Silnik Akumulatorowy
Szybkość przepływu powietrza 60
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Materiał kosza Materiał
prędkość powietrza - zasysanie 60
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 20
pojemność kosza 45
Czy można zaciągać liście? Tak
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 15
Marka AL-KO
Linia Premium
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.