ŁUPARKA DO DREWNA LSH 520/5

Numer produktu: 113792 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Moc: 2,2 kW / 230 V
  • Maks. siła nacisku: 5 t
  • Maks. dł. Rozłupywania: 20 - 52 cm
  • Średnica pnia: 5 - 25 cm
  • Waga: 60,5 kg

Łuparka do drewna – LSH 520/5

Łuparki poziome AL-KO umożliwiają łatwe rozłupywanie drewna. Profesjonalne oburęczne sterowanie zapewnia bezpieczną pracę i precyzyjne rozłupywanie drewna. Wytrzymałe, wysokiej jakości materiały i komponenty zapewniają długą żywotność łuparki poziomej.

 

Szczegóły techniczne LSH 520/5

Łuparka pozioma LSH 520/5 firmy AL-KO rozłupuje drewno o długości do 52 cm. Osiąga maksymalną siłę łupania 5 ton. Dzięki solidnej konstrukcji i zastosowaniu stabilnych materiałów waga łuparki AL-KO LSH 520/5 wynosi 60,5 kg. Wysokiej jakości części stalowe są malowane proszkowo, dzięki czemu są dobrze zabezpieczone przed korozją. Pozioma łuparka do drewna jest zasilana przez złącze 230 V i osiąga moc silnika 2,2 kW. Dzięki swojej budowie można go przechowywać w sposób oszczędzający miejsce, a solidne koła sprawiają, że idealnie nadaje się do transportu. Dzieli drewno o średnicy pnia 50-250 mm.

Pomimo bezpiecznej budowy i obsługi oburęcznej (związanego z tym zmniejszenia ryzyka), zalecamy noszenie obuwia ochronnego, okularów ochronnych i rękawic podczas obsługi łuparki. Podczas pracy upewnij się, że łuparka jest ustawiona na stabilnej, równej powierzchni.

 

Sprzedaż łuparki do drewna LSH 520/5

Łuparki do drewna można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113792
EAN 4003718060775
Waga netto w kg 47 KG
Maks. dł. rozłupywania 520 MM
Maks. siła nacisku w tonach 5 TO
GT_HOLZDURCHMESSER_SPALTER 50 - 250 MM
Długość kabla w m 1 M
Marka AL-KO
Linia Easy

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (10.36MB)
Deklaracje zgodności Download (98.22KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.