HT 550 SAFETY CUT

Numer produktu: 112680 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Nożyce elektryczne
  • Moc / Silnik: 550 W
  • Prędkość skokowa: 3 400 obr./min
  • Typ noża: Ostrzony diamentowo
  • Długość cięcia: 52 cm
  • Zasada cięcia: Przeciwbieżny nóż
  • Maks. grubość gałęzi: 1,8 cm
  • Zabezpieczony przewód elektryczny: Tak
  • Waga: 3,6 kg

Najczęściej kupowane razem

numer art. 112680
565,00 zł
Ten produkt
289,00 zł
Duża ilość
679,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.533,00 zł *

Nożyce do żywopłotu HT 550 SAFETY CUT

Bez emisyjne i ciche elektryczne nożyce do żywopłotu AL-KO HT 550 Safety Cut są idealnym pomocnikiem w niezawodnej pielęgnacji przydomowego ogrodu. Lekkie i wygodne w użytkowaniu urządzenie bardzo dobrze nadaje się do mniejszych ogrodów - idealne do pielęgnacji i modelowania rośliny. HT 550 Safety Cut to model zaawansowany wśród elektrycznych nożyc do żywopłotu AL-KO, który dzięki swojej niewielkiej wadze i kompaktowym wymiarom zapewnia dużą zwrotność podczas pracy.

AL-KO HT 550 Safety Cut to bardzo bezpieczne nożyce do żywopłotu, wyposażone w zabezpieczenie przewodu elektrycznego, które uniemożliwia przecięcie kabla za pomocą nożyc do żywopłotu.


Szczegóły techniczne nożyc do żywopłotu HT 550 SAFETY CUT

Model HT 440 SAFETY CUT jest wyposażony w wysokiej jakości ostrze szlifowane diamentowo o długości cięcia 52 cm. Dzięki solidnemu nożowi osiągasz szybkie i precyzyjne cięcie przy zapewnieniu bezpieczeństwa dla ludzi i sprzętu. Wbudowana poziomica wspomaga precyzyjne, równe i proste przycinanie żywopłotu.

Niewielka waga wynosząca zaledwie 3,6 kg powoduje, że ​​możesz pracować bez zmęczenia nawet przez dłuższy czas.

 

Sprzedaż nożyc do żywopłotu HT 550 SAFETY CUT

Nożyce można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Poziom hałasu w dB(A) 97
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Wartość drgań w m/s² 2.9
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Skoki w skokach / min 3200
Silnik Elektryczny
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Grubość cięcia maks. w mm 18
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Długość cięcia w mm 520
Marka AL-KO
Linia Comfort
Moc silnika w W 550
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.