NOŻYCE 163-55 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127325 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Piękne, zadbane żywopłoty, zarośla i krzewy tam, gdzie nie ma gniazdek elektrycznych – dzięki spalinowym nożycom do żywopłotu, z nożem o długości 55 cm ze specjalnej stali hartowanej i zbior
  • Nóż ze specjalnej stali hartowanej
  • Ogumiony uchwyt pałąkowyDuży zbiornik z łatwym odczytem poziomu paliwa
  • System przeciwdrganiowy umożliwiający pracę bez zmęczenia
  • Ogumiony, antypoślizgowy uchwyt z 3-pozycyjną regulacją
  • Optymalny rozkład masy
  • Łatwo dostępne elementy obsługowe

Dane techniczne

Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.44
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 95
Gwar. poziom hałasu w db(A) 107
Ilość cylindrów 1
Typ silnika 2-suwowy
Poziom hałasu w dB(A) 104
Obr./min 10000
Linia Comfort
Skoki w skokach / min 10000
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Silnik Spalinowy
Primer tak
Moc w kW 0.68
Pojemność w cm³ 22
Grubość cięcia maks. w mm 35
Wartość K w m/s² 1
Długość cięcia w mm 550
Marka solo by AL-KO
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Wartość drgań w m/s² 2.12
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.