NOŻYCE 163-70 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127326 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • . Piękne, zadbane żywopłoty, zarośla i krzewy tam, gdzie nie ma gniazdek elektrycznych – dzięki spalinowym nożycom do żywopłotu, z nożem o długości 70 cm ze specjalnej stali hartowanej i zbi
  • Nóż ze specjalnej stali hartowanej
  • Ogumiony uchwyt pałąkowyDuży zbiornik z łatwym odczytem poziomu paliwa
  • System przeciwdrganiowy umożliwiający pracę bez zmęczenia
  • Ogumiony, antypoślizgowy uchwyt z 3-pozycyjną regulacją
  • Optymalny rozkład masy
  • Łatwo dostępne elementy obsługowe

Dane techniczne

Poziom hałasu w dB(A) 104
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.44
Obr./min 10000
Primer tak
Moc w kW 0.68
Pojemność w cm³ 22
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Marka solo by AL-KO
Gwar. poziom hałasu w db(A) 107
Skoki w skokach / min 10000
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Grubość cięcia maks. w mm 35
Ilość cylindrów 1
Długość cięcia w mm 750
Silnik Spalinowy
Typ silnika 2-suwowy
Wartość drgań w m/s² 2.12
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 94
Linia Premium
Wartość K w m/s² 1
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.