Nożyce Do Krzewów Ht 550

Numer produktu: 112680 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • 520 mm / 20" diamond cut blade
  • Integrated spirit level
  • Safety cable

Najczęściej kupowane razem

numer art. 112680
565,00 zł
Ten produkt
679,00 zł
Duża ilość
289,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.533,00 zł *

… Ergonomicznie ukształtowane elementy obsługowe , Perfekcyjne cięcie i ochrona - Kabel typu Safety , Solidna obudowa . Diamentowo szlifowane ostrza. Wbudowana poziomica .

Dane techniczne

Długość cięcia w mm 520
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Marka AL-KO
Skoki w skokach / min 3200
Poziom hałasu w dB(A) 97
Grubość cięcia maks. w mm 18
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Linia Comfort
Silnik Elektryczny
Wartość drgań w m/s² 2.9
Moc silnika w W 550
Waga brutto w kg 4.65 KG
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.