NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU 166 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127304
NoStockAndUnderStockNotAloowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
Lekkie elektryczne nożyce do żywopłotu o długości 55 cm dzięki swej przemyślanej ergonomii chwytu umożliwiają długą pracę bez zmęczenia . Obrotowy uchwyt z 5 pozycjami zapewnia precyzyjną pracę we wszystkich kierunkach , Wysokiej jakości listwa nożowa z wytrzymałym profilem aluminiowym , Wycinane laserowo i ostrzone diamentem noże . Zintegrowane zabezpieczenie przed uderzeniami i wstrząsami , .

Dane techniczne

Poziom hałasu w dB(A) 96
Skoki w skokach / min 3200
Waga netto w kg 4.1 KG
Długość cięcia w mm 550
Grubość cięcia maks. w mm 27
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Silnik Elektryczny
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 85
Marka solo® by AL-KO
Linia Premium
Moc silnika w W 500
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.