Nożyce Do Żywopłotu Ht 440 Basic Cut

Numer produktu: 112679 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • 440mm / 17" diamond cut blades
  • Integrated spirit level
  • Robust housing

Najczęściej kupowane razem

439,00 zł
Ten produkt
679,00 zł
Duża ilość
289,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.407,00 zł *

… Małe lekkie nożyce do żywopłotu z optymalną równowagą , Solidna kompaktowa obudowa . Diamentowo szlifowane ostrza. Idealny pion - wbudowana poziomica .

Dane techniczne

Grubość cięcia maks. w mm 16
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Gwar. poziom hałasu w db(A) 100
Silnik Elektryczny
Długość cięcia w mm 440
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Marka AL-KO
Moc silnika w W 440
Wartość drgań w m/s² 2.2
Linia Easy
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Skoki w skokach / min 3400
Poziom hałasu w dB(A) 99
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.