NOŻYCE HT 4055 Li ENERGY FLEX

Numer produktu: 113609 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Czasy pracy/ładowania (4,0 Ah): 120/90 min
  • Czasy pracy/ładowania (5,0 Ah): 140/120 min
  • Grubość cięcia: 2 cm
  • Długość cięcia: 55 cm
  • Prędkość skokowa: 2 800 obr./min
  • Typ noża: Ostrzony diamentowo
  • Zasada cięcia: Przeciwbieżny nóż
  • Waga: 2,5 kg (bez akumulatora)

Najczęściej kupowane razem

524,00 zł
Ten produkt
numer art. 113281 Szczegóły
219,00 zł
Duża ilość
50,00 zł 31,88 zł
Duża ilość
numer art. 113280 Szczegóły
618,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.392,88 zł *

Nożyce HT 4055

Przycinanie zielonego żywopłotu bez przewodów i spalin - z jakością cięcia i pracy, jakiej nie można oczekiwać od innych narzędzi akumulatorowych. Z nożycami do żywopłotu AL-KO HT 4055 nie idziesz na żadne kompromisy, korzystasz ze wszystkich zalet dążąc do szybkiego sukcesu dzięki indywidualnemu zaprojektowaniu Twojej ozdoby ogrodowej.

HT 4055 jest zasilany mocnym akumulatorem AL-KO ENERGY FLEX. Koszty akumulatora o wysokiej wydajności szybko się zwracają, ponieważ w razie potrzeby można zasilać dowolne urządzenie AL-KO ENERGY FLEX jednym i tym samym akumulatorem.

Bardzo lekkie i niezależne od sieci elektrycznej nożyce do żywopłotu zapewniają komfortowy zakres działania bez splątanych przewodów i eliminuje ryzyko przypadkowego przecięcia przewodu elektrycznego. Regulowany, ergonomiczny uchwyt z kilkoma pozycjami przełączania umożliwia również bezpieczną i wygodną pracę w dowolnej pozycji.

 

Szczegóły techniczne nożyc HT 4055

Przeciwbieżny, szlifowany diamentem, nóż o długości cięcia 55 cm zapewnia oszczędność czasu i precyzyjne cięcie. Jedno ładowanie wystarcza na pracę do 120 minut, a rozładowany akumulator ładuje się w maksymalnie 120 minut. Akumulator litowo-jonowy jest trwały, nie wymaga konserwacji, nie rozładowuje się i nie ma efektu pamięci.

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu HT 4055 ważą tylko 3,9 kg wraz z wydajnym akumulatorem i są nadal lekkie w porównaniu do nożyc spalinowych. Urządzenie z nisko wibracyjnym silnikiem elektrycznym i dobrym rozłożeniem ciężaru wszystkich elementów oraz ergonomiczne uchwyty umożliwiają bardzo wygodną i sprawną obsługę urządzenia. Oznacza to, że możesz pracować bez zmęczenia, dzięki czemu możesz szybko i łatwo przycinać również wyższe żywopłoty.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO ENERGY FLEX

W zestawie: nożyce HT 4055

 

Sprzedaż nożyc 4055

Nożyce można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

Dane techniczne

Wartość K w m/s² 1
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 140 MIN
Długość cięcia w mm 550 MM
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 120 MIN
Wartość drgań w m/s² 2.5
Rodzina akumulatorów AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Silnik Akumulatorowy
Grubość cięcia maks. w mm 20 MM
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Poziom hałasu w dB(A) 84
Waga netto w kg 2.5 KG
Kompatybilne baterie 113280|113524
Skoki w skokach / min 1400
Gwar. poziom hałasu w db(A) 87
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 64
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Marka AL-KO
Linia Comfort
Instrukcje Download 0 (0.00 B)


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.