NOŻYCE NA WYSIĘGNIKU HTA 1845 AL-KO 18 V COMFORT

Numer produktu: 113925 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Długość cięcia: 45 cm
  • Grubość cięcia: 1,5 cm
  • Funkcje: obrotowa głowica
  • Waga: 3,5 kg (bez akumulatora)
  • Battery charge indicator in the handle
  • Cutting length 450 mm

Nożyce na wysięgniku HTA 1845 AL-KO 18 V Comfort

Przycinanie żywopłotu jest bardzo łatwe dzięki akumulatorowym nożycom do żywopłotu AL-KO HTA 1845. Wysokiej jakości nóż o długości 45 cm zapewnia szybkie i precyzyjne cięcie. Wygodne w użyciu dzięki obrotowej głowicy i teleskopowemu wysięgniku. Umożliwia to dotarcie do trudno dostępnych miejsc i zapewnia dokładne cięcie. Bardzo lekkie i niezależne od sieci elektrycznej, nożyce do wysokich żywopłotów zapewniają wygodną pracę bez splątanych kabli i eliminują ryzyko przypadkowego przecięcia przewodu elektrycznego. Dzięki uchwytowi teleskopowemu, nożyce do żywopłotu można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce.

 

Szczegóły techniczne nożyc na wysięgniku HTA 1845 AL-KO 18 V Comfort

Przeciwbieżny, bezpieczny nóż o długości cięcia 45 cm i grubości cięcia 15 mm zapewnia czyste cięcie bez przekrzywiania się i zacinania. Osiągniesz szybkie postępy w pracy i wkrótce będziesz mógł cieszyć się sukcesem swojej pracy. Akumulatorowe nożyce do żywopłotu HTA 1845 ważą tylko 3,45 kg wraz z akumulatorem i są znacznie lżejsze niż wiele nożyc spalinowych. Urządzenie o dobrym rozłożeniu ciężaru oraz ergonomiczne uchwyty umożliwiają idealnie używanie urządzenia i niemęczącą pracę przy wysokich żywopłotach - nawet wysoko nad głową!

Dzięki rodzinie akumulatorów AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMATIBLE, jesteś doskonale przygotowany do każdego zastosowania dzięki naszym licznym narzędziom ogrodniczym. Ponadto akumulatory i ładowarki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami różnych producentów, które współpracują z systemem akumulatorowym BOSCH HOME AND GARDEN COMATIBLE.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE.

W zestawie: nożyce na wysięgniku HTA 1845 AL-KO 18 V Comfort (w zestawie nie ma akumulatora i ładowarki)

 

Sprzedaż nożyc na wysięgniku HTA 1845 AL-KO 18 V Comfort

Nożyce można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Linia Comfort
Długość produktu w cm 247 CM
Wysokość produktu w cm 87 CM
Szerokość produktu w cm 24 CM
Czas ładowania 5,0 Ah w min 105 MIN
Skoki w skokach / min 2200
Grubość cięcia maks. w mm 15 MM
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 72 MIN
Kompatybilne baterie 113893, 113894, 113895, 113896
Waga netto w kg 3.1 KG
Rura teleskopowa tak
Długość cięcia w mm 450 MM
Czas ładowania 4,0 Ah w min 95 MIN
Silnik Akumulatorowy
Czas ładowania 2,5 Ah w min 60 MIN
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 90 MIN
Rodzina akumulatorów AL-KO 18V
Maksymalny czas pracy 2,5 Ah w 45 MIN
Instrukcje Download (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.