SOLO BY AL-KO 163-55

Numer produktu: 127325 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Nożyce spalinowe
  • Moc / Silnik: 0,9 KM (0,68 Kw) / 22,2 cm3
  • Typ noża: Stal hartowana
  • Długość cięcia: 61 cm
  • Maks. grubość gałęzi: 3,5 cm
  • Regulowany uchwyt: w 3 pozycjach (90°-0°-90°)
  • Pojemność zbiornika paliwa: 440 ml
  • Waga: 5,2 kg

Nożyce do żywopłotu SOLO BY AL-KO 163-55

Spalinowe nożyce do żywopłotu o wysokim momencie obrotowym AL-KO 163-55 to Twój partner do wydajnego i precyzyjnego cięcia dużych i wysokich żywopłotów, krzewów i krzaków. Dzięki zbiornikowi paliwa o pojemności 440 ml można używać nożyc w dowolnym miejscu - zapewniając duży obszar działania i niezależność. Dzięki stalowemu ostrzu o długości cięcia 61 cm uzyskujesz szybkie postępy z idealnym cięciem.

Bardzo ważny jest czynnik bezpieczeństwa: z jednej strony nożyce do żywopłotu na benzynę zapewniają dużą swobodę ruchu bez ryzyka przecięcia przewodu elektrycznego. Z drugiej strony przykręcana ochrona chroni operatora podczas wykonywanej pracy.


Szczegóły techniczne nożyc do żywopłotu SOLO BY AL-KO 163-55

Nożyce do żywopłotu AL-KO 163-55 są wyposażone w bardzo wysokiej listwę nożową z wytrzymałym profilem aluminiowym na końcu prowadnicy. Mocne, obracające się w przeciwnych kierunkach i bardzo wytrzymałe ostrze tnie żywopłot bardzo skutecznie i precyzyjnie.

Antypoślizgowe gumowe uchwyty, łatwo dostępne elementy sterujące i dobrze wyważony ciężar zapewniają niemęczącą pracę operatora. Rękojeść główna, którą można regulować w 3 pozycjach, umożliwia optymalną pozycję chwytu w każdej pozycji roboczej. Zintegrowany system antywibracyjny sprawia, że ​​moc spalinowego nożyc do żywopłotu jest łatwa do kontrolowania – wszystko to dla maksymalnej ochrony dłoni i ramion.

 

Sprzedaż nożyc do żywopłotu SOLO BY AL-KO 163-55

Nożyce można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127325
EAN 4003718055115
Waga netto w kg 5.2 KG
Waga brutto w kg 7.48 KG
Skoki w skokach / min 10000
Gwar. poziom hałasu w db(A) 107
Linia Comfort
Marka solo® by AL-KO

Power supply

Silnik Spalinowy

Cutting System

Długość cięcia w mm 550 MM
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz

Handle system

Regulowany uchwyt tak

Engine

Pojemność zbiornika paliwa w l 0.44 L
Pojemność w cm³ 22.2
Obr./min 10000
Moc w kW 0.68 KW
Moc w KM 0.9 PS
Primer tak
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (20.15MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.