PILARKA 621 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127253
NoStockAndUnderStockNotAloowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
Mocna , równo pracująca elektryczna piła łańcuchowa nadaje się idealnie do pracy w zamkniętych pomieszczeniach lub obszarze domowym , np. do prac budowlanych lub cięcia drewna opałowego . Silnik o mocy 2.5 kW zapewnia doskonałe przejście piły , a regulacja i naciąg elementów tnących o długości 40 cm ze spec. łańcuchem 3/8" bez użycia narzędzi gwarantują komfort obsługi . .

Dane techniczne

Łańcuch piły 3/8"
Wartość K w m/s² 1
Poziom hałasu w dB(A) 103
Smarowanie łańcucha automatyczne
Wartość drgań w m/s² 5
Gwar. poziom hałasu w db(A) 106
Długość prowadnicy w cm 40 CM
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 90
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Łańcuch 3/8 "specjalne
Silnik Elektryczny
Hamulec łańcucha tak
Napięcie łańcucha bez narzędzi
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Tak
Marka solo® by AL-KO
Linia Premium
Moc silnika w W 2500
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.