PILARKA CS 4030 Li 36 V (ZESTAW)

Numer produktu: 113825 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • W zestawie: akumulator Li-lon 36 V (5,0 Ah) / ładowarka 3,0 A / pilarka łańcuchowa CS 4030
  • Czasy pracy/ładowania (4,0 Ah): 20/90 min
  • Czasy pracy/ładowania (5,0 Ah): 30/120 min
  • Długość prowadnicy: 30 cm
  • Naciąg łańcucha: automatyczne
  • Prędkość pracy łańcucha: 17 m/s
  • Pojemność zbiornika na olej: 180 ml
  • Hamulec łańcucha: Tak
  • Łańcuch piły: 3/8” 91P045E
  • Waga: 4,45 kg (bez akumulatora)

Pilarka łańcuchowa CS 4030

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa CS 4030 łączy wysoką wydajność cięcia i dużą swobodę ruchu z bez emisyjnym i cichym napędem.

Dzięki zasilaniu akumulatorowemu istnieje duża swoboda ruchu - żadne przewody nie przeszkadzają i nie można ich przypadkowo przeciąć. Mocny silnik elektryczny jest zasilany mocnym akumulatorem AL-KO 36 V, dzięki czemu bez emisyjna pilarka CS 4030 jest cichą i przyjazną dla środowiska alternatywą dla pilarek spalinowych.

Dla Twojego bezpieczeństwa - aby zapewnić komfortową i bezwypadkową pracę, bezpieczna obsługa piły we wszystkich sytuacjach jest dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego pilarka CS 4030 posiada dwa skuteczne mechanizmy ochronne - hamulec systemowy i szybkie zatrzymanie łańcucha na osłonie dłoni.

 

Szczegóły techniczne pilarki łańcuchowej CS 4030

Dzięki długości cięcia 30 cm, trwała i oryginalna prowadnica Oregon pozwala na szybką pracę z dobrą zwrotnością.

Dzięki automatycznemu smarowaniu łańcucha, zbiornikowi oleju i mechanizmowi szybkiego napinania łańcucha lub prowadnicy praca tą pilarką jest czystą przyjemnością. Ponadto konserwacja jest również bardzo łatwa.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 36 V

W zestawie: akumulator Li-lon 36 V (5,0 Ah) / ładowarka 3,0 A / pilarka łańcuchowa CS 4030

 

Sprzedaż pilarki łańcuchowej CS 4030

Pilarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

Dane techniczne

Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V
Waga netto w kg 4.45 KG
Waga brutto w kg 5.81 KG
Maksymalna prędkość łańcuc 16.3
Napięcie łańcucha bez narzędzi
Gwar. poziom hałasu w db(A) 101
Długość prowadnicy w cm 30 CM
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 20 MIN
Linia Comfort
Marka AL-KO
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 30 MIN
Instrukcje Download (921.96KB)
Download (1.96MB)
Download (2.64MB)
Deklaracje zgodności Download (114.27KB)
Download (101.67KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.