PILARKA CS 4030 Li 36 V

Numer produktu: 113616 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Czasy pracy/ładowania (4,0 Ah): 20/90 min
  • Czasy pracy/ładowania (5,0 Ah): 30/120 min
  • Długość prowadnicy: 30 cm
  • Naciąg łańcucha: automatyczne
  • Prędkość pracy łańcucha: 17 m/s
  • Pojemność zbiornika na olej: 180 ml
  • Hamulec łańcucha: Tak
  • Łańcuch piły: 3/8” 91P045E
  • Waga: 4,45 kg (bez akumulatora)

Najczęściej kupowane razem

numer art. 113616
1.194,00 zł
Ten produkt
799,00 zł
Duża ilość
699,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

2.692,00 zł *

Pilarka łańcuchowa CS 4030

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa CS 4030 łączy wysoką wydajność cięcia i dużą swobodę ruchu z bez emisyjnym i cichym napędem.

Dzięki zasilaniu akumulatorowemu istnieje duża swoboda ruchu - żadne przewody nie przeszkadzają i nie można ich przypadkowo przeciąć. Mocny silnik elektryczny jest zasilany mocnym akumulatorem AL-KO 36 V, dzięki czemu bez emisyjna pilarka CS 4030 jest cichą i przyjazną dla środowiska alternatywą dla pilarek spalinowych.

Dla Twojego bezpieczeństwa - aby zapewnić komfortową i bezwypadkową pracę, bezpieczna obsługa piły we wszystkich sytuacjach jest dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego pilarka CS 4030 posiada dwa skuteczne mechanizmy ochronne - hamulec systemowy i szybkie zatrzymanie łańcucha na osłonie dłoni.

 

Szczegóły techniczne pilarki łańcuchowej CS 4030

Dzięki długości cięcia 30 cm, trwała i oryginalna prowadnica Oregon pozwala na szybką pracę z dobrą zwrotnością.

Dzięki automatycznemu smarowaniu łańcucha, zbiornikowi oleju i mechanizmowi szybkiego napinania łańcucha lub prowadnicy praca tą pilarką jest czystą przyjemnością. Ponadto konserwacja jest również bardzo łatwa.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 36 V

W zestawie: pilarka łańcuchowa CS 4030

 

Sprzedaż pilarki łańcuchowej CS 4030

Pilarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Twoje korzyści

Szybkie naciąganie

Szybkie naciąganie

Szybki naciąg pozwala sprawnie i bez użycia narzędzi napiąć i przygotować łańcuch - podobnie szybko następuje wymiana łańcucha i prowadnicy.

Długie użytkowanie i łatwa konserwacja

Długie użytkowanie i łatwa konserwacja

Elektryczne piły łańcuchowe AL-KO dzięki nowoczesnemu designowi są nie tylko przyjemne dla oka, ale mocne i trwałe. Zawdzięczają te cechy oryginalnej prowadnicy i łańcuchowi Oregon oraz mocnemu silnikowi. Konserwację ułatwia dodatkowo automatyczne smarowanie łańcucha i okienko wziernikowe na zbiorniku oleju.

Podwójnie bezpieczny

Podwójnie bezpieczny

Dzięki hamulcowi bezpieczeństwa zintegrowanym z osłoną dłoni. Szybkie zatrzymanie łańcucha w każdej sytuacji. Najwyższe bezpieczeństwo– przyjemna praca bez wypadków.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Linia Comfort
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Tak
Wartość K w m/s² 2
Napięcie łańcucha bez narzędzi
Kompatybilne baterie 113280, 113524
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Łańcuch piły 3/8"
Smarowanie łańcucha automatyczne
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 30 MIN
Rodzina akumulatorów AL-KO 36V
Łańcuch 3/8"
Poziom hałasu w dB(A) 98
Maksymalna prędkość łańcuc 16.3
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 20 MIN
Hamulec łańcucha tak
Wartość drgań w m/s² 2.1
Gwar. poziom hałasu w db(A) 101
Długość prowadnicy w cm 30 CM
Silnik Akumulatorowy
Kompatybilne pasy na akumulato 113786
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 87
Waga netto w kg 4.45 KG
Instrukcje Download (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.