Szanowni Państwo, w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją informujemy, że wszystkie zamówienia, za które płatność wpłynie po 15 grudnia 2023 r., zostaną wysłane po 2 stycznia 2024 r.

PILARKA ELEKTRYCZNA EKI 2200-40

Numer produktu: 112809 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik elektryczny
  • Moc / silnik: 2 200 W / 230 V / 50 Hz
  • Budowa silnika: Inline
  • Długość prowadnicy: 40 cm
  • Łańcuch piły: 3/8” / 91PJ056X
  • Prędkość przesuwu łańcucha: 13,5 m/s
  • Naciąg łańcucha: bez narzędzi
  • Smarowanie łańcucha: automatyczne
  • Hamulec łańcucha: tak
  • Poj. Zbiornika na olej: 200 ml

Pilarka elektryczna EKS 2200 / 40

Twoja kompaktowa pilarka, łatwa w konserwacji

Elektryczna pilarka spalinowa EKS 2200 / 40 jest idealnym wszechstronnym narzędziem do okrzesywania drzew, ścinania mniejszych drzew lub piłowania drewna opałowego.

Mocny, łatwy do uruchomienia silnik elektryczny zapewnia wystarczającą moc do wydajnej pracy z lekkim, poręcznym urządzeniem.

Doskonały stosunek mocy do masy, łatwość konserwacji i zintegrowany system łatwego startu sprawiają, że ta pilarka jest niedrogą, wszechstronną piłą.

 

Szczegóły techniczne pilarki elektrycznej EKS 2200 / 40

Długa prowadnica o długości 40 cm umożliwia szybki postęp pracy przy dobrej zwrotności i obsłudze. Łańcuch 3/8 cala można szybko dostosować do żądanego naprężenia łańcucha.

Silnik elektryczny 2 200 W / 230 V / 50 Hz jest bardzo łatwy do uruchomienia i dostarcza dużo mocy . Dzięki silnikowi budowy typu Inline, automatycznemu smarowaniu łańcucha, naciągowi łańcucha bez narzędzi, hamulcowi łańcucha - ułatwia osiągnięcie precyzyjnego rezultatu cięcia i jednocześnie chroni nadgarstki.

 

Sprzedaż pilarki elektrycznej EKS 2200 / 40

Pilarkę elektryczną można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Twoje korzyści

Szybki naciąg łańcucha

Szybki naciąg łańcucha

Dzięki systemowi szybkiego naciągu, łańcuch można naprężyć i ustawić bez użycia narzędzi – przyspiesza to także wymianę łańcucha i prowadnicy łańcucha.

W poprzek lub wzdłuż ?

W poprzek lub wzdłuż ?

Mocne silniki w modelach EKS są zamontowane klasycznie w poprzek względem prowadnicy łańcucha (Crossline), a w modelu EKI wzdłuż (Inline). Wpływa to na optymalne rozłożenie ciężaru, dzięki czemu także podczas dłuższego cięcia można pracować bez wysiłku.

Elegancka forma , elegancki efekt

Elegancka forma , elegancki efekt

Elektryczne piły łańcuchowe AL-KO charakteryzuje nie tylko perfekcyjny wygląd, ale również duża wydajność cięcia i trwałość dzięki mocnym silnikom i oryginalnej prowadnicy łańcucha oraz łańcuchowi Oregon. Automatyczne smarowanie łańcucha i wziernik w zbiorniku oleju ułatwiają konserwację .

Podwójne zabezpieczenie

Podwójne zabezpieczenie

Hamulec systemowy i uchwyt zabezpieczający dłonie z szybkim zatrzymaniem łańcucha w każdej sytuacji zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i tym samym – przyjemną i bezwypadkową pracę.

Dane techniczne

Silnik Elektryczny
Moc silnika w W 2200 W
Waga netto w kg 5.4 KG
Szerokość produktu w cm 20 CM
Wysokość produktu w cm 23.8 CM
Długość produktu w cm 92 CM
Waga brutto w kg 7.3 KG
Maksymalna prędkość łańcuc 15.5
Napięcie łańcucha bez narzędzi
Rodzaj dłuta Pół dłuto
Długość kartonu w cm 57.5 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 108
Łańcuch piły 3/8"
Długość prowadnicy w cm 40 CM
Łańcuch 3/8"
Linia Premium
Marka AL-KO
Instrukcje Download (6.72MB)
Deklaracje zgodności Download (112.19KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.