PILARKA ELEKTRYCZNA EKI 2200-40

Numer produktu: 112809 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik elektryczny
  • Moc / silnik: 2 200 W / 230 V / 50 Hz
  • Budowa silnika: Inline
  • Długość prowadnicy: 40 cm
  • Łańcuch piły: 3/8” / 91PJ056X
  • Prędkość przesuwu łańcucha: 13,5 m/s
  • Naciąg łańcucha: bez narzędzi
  • Smarowanie łańcucha: automatyczne
  • Hamulec łańcucha: tak
  • Poj. Zbiornika na olej: 200 ml

Pilarka elektryczna EKS 2200 / 40

Twoja kompaktowa pilarka, łatwa w konserwacji

Elektryczna pilarka spalinowa EKS 2200 / 40 jest idealnym wszechstronnym narzędziem do okrzesywania drzew, ścinania mniejszych drzew lub piłowania drewna opałowego.

Mocny, łatwy do uruchomienia silnik elektryczny zapewnia wystarczającą moc do wydajnej pracy z lekkim, poręcznym urządzeniem.

Doskonały stosunek mocy do masy, łatwość konserwacji i zintegrowany system łatwego startu sprawiają, że ta pilarka jest niedrogą, wszechstronną piłą.

 

Szczegóły techniczne pilarki elektrycznej EKS 2200 / 40

Długa prowadnica o długości 40 cm umożliwia szybki postęp pracy przy dobrej zwrotności i obsłudze. Łańcuch 3/8 cala można szybko dostosować do żądanego naprężenia łańcucha.

Silnik elektryczny 2 200 W / 230 V / 50 Hz jest bardzo łatwy do uruchomienia i dostarcza dużo mocy . Dzięki silnikowi budowy typu Inline, automatycznemu smarowaniu łańcucha, naciągowi łańcucha bez narzędzi, hamulcowi łańcucha - ułatwia osiągnięcie precyzyjnego rezultatu cięcia i jednocześnie chroni nadgarstki.

 

Sprzedaż pilarki elektrycznej EKS 2200 / 40

Pilarkę elektryczną można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 112809
EAN 4003718042450
Waga netto w kg 5.4 KG
Wysokość produktu w cm 23.8 CM
Szerokość produktu w cm 20 CM
Waga brutto w kg 7.3 KG
Długość produktu w cm 92 CM
Napięcie łańcucha bez narzędzi
Rodzaj dłuta Pół dłuto
Gwar. poziom hałasu w db(A) 108
Łańcuch piły 3/8"
Łańcuch 3/8"
Marka AL-KO
Linia Premium

Power supply

Silnik Elektryczny

Cutting System

Maksymalna prędkość łańcuc 15.5
Długość prowadnicy w cm 40 CM

Engine

Moc silnika w W 2200 W

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (6.72MB)
Deklaracje zgodności Download (112.19KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.