PILARKA SPALINOWA AL-KO BKS 3835

Numer produktu: 113185 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Model AL-KO BKS 3835 jest lekka i wydajna, dla osób poszukujących pilarki łańcuchowej którą łatwo uruchomić. Wyposażona w mocny silnik . Łatwość obsługi i konserwacji , Wbudowany system izolacji drgań , Hamulec systemowy i uchwyt zabezpieczający dłonie z szybkim zatrzymaniem łańcucha .

Dane techniczne

Objętość oleju do łańcuchów (m 210
Długość prowadnicy w cm 35
Napięcie łańcucha z narzędziami
Gwar. poziom hałasu w db(A) 112
Poziom hałasu w dB(A) 108
Wartość K w m/s² 1
Hamulec łańcucha tak
Smarowanie łańcucha automatyczne
Silnik Spalinowy
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Filtr powietrza wymienialny Tak
Maksymalna prędkość łańcuc 21
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 97
Łańcuch piły 3/8"
Wartość drgań w m/s² 6.2
Łańcuch 3/8 "specjalne
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Marka AL-KO
Linia Easy
Moc w kW 1.2
Moc w KM 1
Typ silnika 2-suwowy
Pojemność w cm³ 37
Obr./min 11000
Ilość cylindrów 1
Ssanie automatyczne Tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.