PILARKA SPALINOWA AL-KO BKS 3835

Numer produktu: 113185 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
Model AL-KO BKS 3835 jest lekka i wydajna, dla osób poszukujących pilarki łańcuchowej którą łatwo uruchomić. Wyposażona w mocny silnik . Łatwość obsługi i konserwacji , Wbudowany system izolacji drgań , Hamulec systemowy i uchwyt zabezpieczający dłonie z szybkim zatrzymaniem łańcucha .

Dane techniczne

Moc w kW 1.2 KW
Marka AL-KO
Typ silnika 2-suwowy
Pojemność w cm³ 37.2
Obr./min 11000
Ilość cylindrów 1
Ssanie automatyczne Tak
Linia Easy
Wartość K w m/s² 1.5
Smarowanie łańcucha automatyczne
Poziom hałasu w dB(A) 108
Gwar. poziom hałasu w db(A) 112
Wartość drgań w m/s² 6.2
Hamulec łańcucha tak
Łańcuch piły 3/8"
Silnik Spalinowy
Filtr powietrza wymienialny Tak
Waga netto w kg 5.25 KG
Napięcie łańcucha z narzędziami
Objętość oleju do łańcuchów (m 210 ML
Łańcuch 3/8 "specjalne
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 97
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Długość prowadnicy w cm 35 CM
Maksymalna prędkość łańcuc 21
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Instrukcje Download (10.4MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.