Informujemy, że zamówienia złożone po 15.12.2022 roku będą realizowane od 02.01.2023 r. Dziękujmy za zrozumienie i Życzymy Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2023

PILARKA SPALINOWA AL-KO BKS 4540

Numer produktu: 113187
NoStockAndUnderStockNotAloowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
Model AL-KO BKS 4540 jest lekka i wydajna , dla osób poszukujących pilarki łańcuchowej którą łatwo uruchomić. Wyposażona w mocny silnik , amortyzowany uchwyt ręczny, który skutecznie tłumi drgania , 3-zębny zderzak oporowy oraz podwójny hamulec łańcucha , zintegrowane ssanie pozwalające na szybki rozruch , oryginalna prowadnica oraz łańcuch Oregon przyczyniają się do wysokiego komfortu pracy .

Dane techniczne

Moc w kW 1.7 KW
Marka AL-KO
Pojemność w cm³ 45
Typ silnika 2-suwowy
Obr./min 11000
Ilość cylindrów 1
Ssanie automatyczne Tak
Linia Premium
Hamulec łańcucha tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 115
Łańcuch 0,325
Waga netto w kg 6.13 KG
Maksymalna prędkość łańcuc 21.2
Łańcuch piły 0.325"
Wartość K w m/s² 1.5
Objętość oleju do łańcuchów (m 260 ML
Wartość drgań w m/s² 8.9
Napięcie łańcucha z narzędziami
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Filtr powietrza wymienialny Tak
Silnik Spalinowy
Długość prowadnicy w cm 40 CM
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 99
Smarowanie łańcucha automatyczne
Poziom hałasu w dB(A) 112
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.