PILARKA SPALINOWA BKS 2625 T AL-KO

Numer produktu: 113355
OxSaleableIsNotOne: 0 Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Te piły łańcuchowe zostały skonstruowane specjalnie do prac na drzewach. Stosować mogą je wyłącznie użytkownicy przeszkoleni w zakresie pielęgnacji drzew. Ich kompaktowa, lekka i ergonomiczn
  • optymalny balans
  • automatyczne i regulowane smarowanie łańcucha a
.
...

Dane techniczne

Numer produktu 113355
EAN 4003718055993
Waga netto w kg 3.2 KG
Waga brutto w kg 5.1 KG
Objętość oleju do łańcuchów (m 140 ML
Napięcie łańcucha z narzędziami
Rodzaj dłuta Pół dłuto
Gwar. poziom hałasu w db(A) 110
Łańcuch piły 3/8"
Łańcuch 3/8 "specjalne
Linia Comfort
Marka AL-KO

Power supply

Silnik Spalinowy

Cutting System

Maksymalna prędkość łańcuc 21
Długość prowadnicy w cm 25 CM

Engine

Ssanie automatyczne Tak
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.2 L
Pojemność w cm³ 25.4
Obr./min 11000
Moc w kW 0.9 KW
Moc w KM 1.2 PS
Primer tak
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (7.96MB)
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.