PILARKA SPALINOWA BKS 2625 T AL-KO

Numer produktu: 113355
NoStockAndUnderStockNotAllowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Te piły łańcuchowe zostały skonstruowane specjalnie do prac na drzewach. Stosować mogą je wyłącznie użytkownicy przeszkoleni w zakresie pielęgnacji drzew. Ich kompaktowa, lekka i ergonomiczn
  • optymalny balans
  • automatyczne i regulowane smarowanie łańcucha a
.

Twoje korzyści

Optymalna ergonomia

Optymalna ergonomia

Łatwo dostępne elementy obsługowe i dobre wyważenie sprawiają, że przycinanie krzewów jest proste i szybkie.

Podwójnie bezpieczny

Podwójnie bezpieczny

Dzięki hamulcowi bezpieczeństwa zintegrowanym z osłoną dłoni. Szybkie zatrzymanie łańcucha w każdej sytuacji. Najwyższe bezpieczeństwo– przyjemna praca bez wypadków.

Perfekcyjnie wyposażone

Perfekcyjnie wyposażone

Z haczykiem do zawieszania, zaczepem do przybijania, regulowanym smarowaniem łańcucha i niemal stałym momentem obrotowym, lekkie i poręczne piły do pielęgnacji drzew dają nam wszystko, czego potrzebujemy do przyjemnej i płynnej pracy.

Dane techniczne

Pół dłuto
30 CM
Marka AL-KO
Moc w kW 0.9 KW
Moc w KM 1.2 PS
Pojemność w cm³ 25.4
Obr./min 11000
Ilość cylindrów 1
Ssanie automatyczne Tak
Waga brutto w kg 5.1 KG
Waga netto w kg 3.2 KG
Objętość oleju do łańcuchów (m 140 ML
Maksymalna prędkość łańcuc 21
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.2 L
Linia Comfort
Silnik Spalinowy
Napięcie łańcucha z narzędziami
Gwar. poziom hałasu w db(A) 110
Długość prowadnicy w cm 25 CM
Primer tak
Łańcuch 3/8 "specjalne
Łańcuch piły 3/8"
Instrukcje Download (7.96MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.